Sukces Na Bank

to turniej wiedzy o finansach i ekonomii skierowany do uczniów szkół średnich (liceów i techników). W turnieju biorą udział szkoły ze wszystkich województw w Polsce – każda zgłoszona szkoła wystawia pięcioosobową reprezentację, która uczestniczy w rozgrywkach.

Uczniowie będą musieli wykazać się wiedzą z bardzo wielu różnych dziedzin ekonomii, a także podejmować dobre decyzje strategiczne, które umożliwią im zdobywanie jak największej ilości punktów.

Na podstawie dwóch etapów rozgrywek w szkołach ( odbywających się za pomocą testów on – line ) wyłonionych zostanie 16 drużyn, które zaprezentują się w siedmioodcinkowym teleturnieju transmitowanym w TVP3.

W finale zmierzą się ze sobą cztery najsilniejsze reprezentacje, które zawalczą o zwycięstwo w turnieju i główną nagrodę – 20 000 zł.

Szczegóły:

Uczniowie, którzy chcą zawalczyć w turnieju, prosimy o kontakt mailowy z Panią Emilią Cizio: emilia.cizio@tm1.edu.pl lub Panem Tomaszem Pawlakiem: tomasz.pawlak@tm1.edu.pl.

Na zgłoszenia czekamy do 28 lutego 2022 roku.

Zapraszamy!!!!