Warszawskie Mistrzostwa Start-up Jump 2021/2022

Centrum Rozwoju Doradztwa Zawodowego działające w Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń, Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy oraz Centrum Przedsiębiorczości  „Smolna”  zapraszają uczniów szkół ponadpodstawowych m.st. Warszawy  do udziału w „Warszawskich Mistrzostwach Start-up Jump”.

CELE

• Pogłębianie wiedzy na temat możliwości zakładania oraz prowadzenia wirtualnej firmy.
  • Rozbudzanie postawy przedsiębiorczej.
  • Rozwijanie umiejętności planowania własnej kariery edukacyjno-zawodowej w oparciu o  prowadzenie własnej firmy.
  • Rozwijanie wyobraźni, kreatywnego myślenia, planowania działań oraz współpracy poprzez zespołowe podejmowanie decyzji na poszczególnych etapach rozgrywki.

TEMATYKA ORAZ WARUNKI UDZIAŁU W MISTRZOSTWACH

1. Tematyka dotyczy zasad prowadzenia i rozwijania wirtualnej firmy.

2. Uczestnicy:

•  uczniowie liceów ogólnokształcących

•  uczniowie szkół kształcących w zawodach: branżowej szkoły I stopnia i technikum.

3. Czas trwania rozgrywki: II 2022—IV 2022

4. Do udziału w Mistrzostwach nie mogą zgłaszać się zwycięzcy (członkowie zespołów, które

zajęły  I. miejsce w poprzedniej edycji 2020/21).

5. Każda szkoła ponadpodstawowa m. st. Warszawy może zgłosić jeden, ale nie więcej niż dwa zespoły składające się z 3 uczniów obecnie będących uczniami danej szkoły.

6. Termin zgłoszenia zespołów do miasta upływa 10 stycznia 2022 godz. 23.59

Szczegóły pod linkiem: