Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Hackathon

W dniu 16 lutego 2022 w firmie Elmark odbyły się finały hackatonu. Brały w nim udział 3  zespoły. Wszyscy uczestnicy wykazali się innowacyjnymi pomysłami i poprawnie rozwiązali zadania. 

I miejsce zajął zespół: Radosław Ślepowroński, Jakub Wróblewski, Marcin Strupiński, Jakub Wojciechowski

II miejsce zdobyli: Stanisław Michalski, Emilia Glibowska, Aleksy Traczyk

III miejsce przypadło zespołowi Patryk Skibniewski, Tymon Fabiszewski, Jakub Słupczewski, Orest Żytka

Gratulujemy wszystkim świetnych wyników oraz nagród.

Chcemy bardzo podziękować pracownikom Elmark  szczególne ukłony dla  Pana Antoniego Warszawika i Pana Marka Falkowskiego za zorganizowanie  imprezy,  która pozwoliła naszym młodym mechatronikom sprawdzić się w dziedzinie robotyki i automatyzacji. Indywidualne podziękowania należą się naszemu absolwentowi Tycjanowi Kołeckiemu,  który był pomysłodawcą konkursu oraz autorem zadań praktycznych.

Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

W dniu 24 czerwca 2022 roku na boisku szkolnym o godz. 9.00 odbędzie się uroczyste zakończenie Roku Szkolnego dla klas I – III. Wcześniej, bo o godz. 8.45 uczniowie proszeni są o przybycie do sal na spotkania z Wychowawcami wg. wykazu zamieszczonego poniżej:

Sprawdzian do klasy dwujęzycznej

24 czerwca o godzinie 13:00 odbędzie się sprawdzian z języka angielskiego dla kandydatów do klasy 1ta dwujęzycznej, którzy z ważnych przyczyn nie mogli wziąć udziału w terminie pierwszym. Prosimy o przybycie 15 minut wcześniej z dokumentem potwierdzającym tożsamość (np. legitymacja szkolna).

Program stypendialny ART GrECo – Aktywny Rozwój Talentów GrECo

Informujemy o programie stypendialnym ART GrECo – Aktywny Rozwój Talentów GrECo. Jest to to inicjatywa Fundacji GrECo i GrECo Polska, mająca na celu wspieranie rozwoju młodych talentów.O stypendia w wysokości 3.500 zł na realizację swoich pasji i zainteresowań mogą ubiegać się utalentowani uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych, którzy mieszkają w miejscowości liczącej do 30.000 mieszkańców na terenie województw mazowieckiego, dolnośląskiego, śląskiego lub […]

Prezentacja jak trwać w postanowieniach?

W czwartek o 11:00 robię ponownie (już roku temu robiłem) warsztat/prezentacje o trwaniu w postanowieniach wychodzenia z uzależnień – w skrócie, jak skutecznie robić to co się chce zrobić, a nie zawsze tracić zasoby na nieprzyjemne, bezużyteczne, a nawet destrukcyjne aktywności. Każdy z nas pewnie miał momenty w stylu, że np. nie mogliśmy się oderwać […]

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content