Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Zapisy do VI edycji Konkursu Wiedzy Mechanicznej i Mechatronicznej PW

http://www.simr.pw.edu.pl/

Rozpoczęły się zgłoszenia do VI edycji Konkursu Wiedzy Mechanicznej i Mechatronicznej w zakresie Pojazdów i Maszyn. Regulaminowy okres zgłoszeń do Konkursu to 31 I – 07 III 2022 r. Eliminacje (etap szkolny) zostaną przeprowadzone w dniu 24 marca 2022 r.

Szkoły, których uczniowie chcieliby wziąć udział w konkursie, powinny dokonać zgłoszenia z podaniem dokładnej liczby swoich uczestników oraz zadeklarować przeprowadzenie dla nich etapu szkolnego. Zgłoszenie takie powinno być dokonane za pomocą formularza, który jest dostępny na stronie internetowej Wydziału SiMR PW.

Konkurs jest przewidziany dla uczniów szkół średnich, zainteresowanych szeroko rozumianymi problemami współczesnej mechaniki i mechatroniki samochodowej. Podobnie jak w roku ubiegłym, konkurs ma charakter otwarty i mogą w nim uczestniczyć uczniowie szkół średnich z terenu całej Polski.

Laureaci i wyróżnieni finaliści konkursu mogą ubiegać się o przyjęcie z pominięciem procedury kwalifikacyjnej na studia prowadzone na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej, rozpoczynające się w roku akademickim 2022/2023.

Informacje o konkursie

Zapisy i więcej informacji w pokoju 110 u Pana Zbigniewa Niedbały.

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content