Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Sukces naszych siatkarzy

W ubiegły piątek zakończyły się Mistrzostwa Mokotowa w piłce siatkowej. Nasza reprezentacja w składzie:  Dawid Gronkiewicz 4tb, Łukasz Kozak 4tc, Adam Kalinowski 3gta, Kuba Stepnowski 3gta, Waldemar Zdybel 3gta, Maciej Małecki 3gtb (kapitan zespołu), Justyn Górski 3pla, Mikołaj Kobuszewski 2tm1, Jakub Multan 2tm2, Michał Witkowski 2tc, Jan Jaczewski 1ta i Maciej Gusta 1tb po zaciętym, ale niestety przegranym 1:2 meczu z reprezentacją 28 LO im. J. Kochanowskiego wywalczyła srebrny medal.

Katarzyna Sagata

Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

W dniu 24 czerwca 2022 roku na boisku szkolnym o godz. 9.00 odbędzie się uroczyste zakończenie Roku Szkolnego dla klas I – III. Wcześniej, bo o godz. 8.45 uczniowie proszeni są o przybycie do sal na spotkania z Wychowawcami wg. wykazu zamieszczonego poniżej:

Sprawdzian do klasy dwujęzycznej

24 czerwca o godzinie 13:00 odbędzie się sprawdzian z języka angielskiego dla kandydatów do klasy 1ta dwujęzycznej, którzy z ważnych przyczyn nie mogli wziąć udziału w terminie pierwszym. Prosimy o przybycie 15 minut wcześniej z dokumentem potwierdzającym tożsamość (np. legitymacja szkolna).

Program stypendialny ART GrECo – Aktywny Rozwój Talentów GrECo

Informujemy o programie stypendialnym ART GrECo – Aktywny Rozwój Talentów GrECo. Jest to to inicjatywa Fundacji GrECo i GrECo Polska, mająca na celu wspieranie rozwoju młodych talentów.O stypendia w wysokości 3.500 zł na realizację swoich pasji i zainteresowań mogą ubiegać się utalentowani uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych, którzy mieszkają w miejscowości liczącej do 30.000 mieszkańców na terenie województw mazowieckiego, dolnośląskiego, śląskiego lub […]

Prezentacja jak trwać w postanowieniach?

W czwartek o 11:00 robię ponownie (już roku temu robiłem) warsztat/prezentacje o trwaniu w postanowieniach wychodzenia z uzależnień – w skrócie, jak skutecznie robić to co się chce zrobić, a nie zawsze tracić zasoby na nieprzyjemne, bezużyteczne, a nawet destrukcyjne aktywności. Każdy z nas pewnie miał momenty w stylu, że np. nie mogliśmy się oderwać […]

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content