Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

XIII edycja kultowego wydarzenia warszawskiej społeczności IT

Cześć!
Już 1-2 kwietnia startuje #WDI22! Jak zawsze przygotowaliśmy dla Was solidną dawkę wiedzy technicznej, a dla zainteresowanych karierą – 60+ wystawców Giełdy Pracy IT. Co jeszcze?
KONFERENCJA + GIEŁDA:📍 2 dni, 2 formaty: online (1.04) i stacjonarny (2.04)


KONFERENCJA:
🔀 34 ścieżki tematyczne / 230+ prelekcji adresujących większość obszarów IT / Data Science
👨‍💻 Praktyczna wiedza od najlepszych specjalistów w swoich branżach
🎤 Krótkie i konkretne prezentacje, często w formie case studies
📈 Najnowsze technologie i trendy
📺 Nawet 3 miesiące dostępu do wystąpień w formie nagrań Vo


DGIEŁDA PRACY IT:
💼 60+ najważniejszych pracodawców IT / Data Science w jednym miejscu
🔓 Niepublikowane nigdzie indziej oferty pracy / staży
🤝 Spotkania 1:1 (online lub stacjonarne) z rekruterami lub przedstawicielami zespołów technicznych
📹 15-minutowe prezentacje pracodawców (liderów branż / startupów / firm z zagranicy) na ścieżce Meet The Employers
🤖 A dla szanujących swój czas – możliwość automatycznego aplikowania do wszystkich obecnych na Giełdzie wystawców


DODATKI:
🏆 Konkursy z nagrodami – do wygrania m.in. elektryczne deskorolki, Xboxy, PlayStation, Google Home…📄 Certyfikat uczestnictwa
👕 Gift bag z legendarną koszulkę WDI

Wybory na Przewodniczącego SU na Wiśniowej

Ogłaszamy, że od jutra, 23 lutego, rusza akcja dotycząca wyboru nowego Przewodniczącego/Przewodniczącej naszego samorządu. Poniżej publikujemy harmonogram wyborów. Kandydatów prosimy o zgłaszanie się w formie elektronicznej do opiekunki SU Anety Maciejczyk na adres: aneta.maciejczyk@tm1.edu.pl Harmonogram wyborów na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego ZSLiT nr 1 na rok szkolny 2024/2025 Tura I: 23.02.2024 – ogłoszenie wyborów, początek naboru […]

Jesteś uczniem naszej szkoły? Zatrzymaj się i przeczytaj. To ważne informacje dla Ciebie

Standardy Ochrony Małoletnich przed krzywdzeniem w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie Czym są Standardy? Standardy Ochrony Małoletnich przed krzywdzeniem to zbiór zasad, które stawiają ochronę osoby małoletniej w centrum działań i wartości szkoły, tym samym pomagają tworzyć bezpieczne, wolne od przemocy i przyjazne środowisko. W naszej szkole, pełnoletni uczniowie mają takie samo […]

Do wzięcia indeksy na wydziale Mechatroniki Politechniki Warszawskiej

Wydział Mechatroniki Politechniki Warszawskiej zaprasza uczniów szkół średnich do udziału w Konkursie Mechatroniki, Automatyki i Robotyki PW (MAiR). Konkurs nasz skierowany jest do uczniów lubiących rozwiązywać problemy techniczne, umiejących myśleć nieszablonowo i potrafiących szybko przyswajać wiedzę. Czyli dla przyszłych Mechatroników. Uczestnicy niepełnoletni muszą posiadać zgodę (link) rodziców/opiekunów prawnych na udział w Konkursie. Harmonogram konkursu: I etap: tryb […]

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content