Światowy Dzień Zdrowia

Szanowni Państwo,

7 kwietnia 2022 jest obchodzony Światowy Dzień Zdrowia.

Z tej okazji zespół specjalistów postanowił 7-8 kwietnia (czwartek, piątek) zorganizować w szkole kilka działań:
7-8 kwietnia: w Auli Staffa wystawione będą plakaty o tematyce zdrowotnej, przygotowane przez uczniów po kierunkiem p.Agnieszki Berkman
7 kwietnia na długich przerwach w Auli Staffa będzie można poczęstować się „zdrową” przekąską oraz zdobyć na nią przepis (zachęcamy do włączenia się w tę inicjatywę).
7-8 kwietnia p. Beata Pożarska i Małgorzata Kiczko poprowadzą w klasach 1lb, 1tm1, 1tm2 godziny wychowawcze związane ze zdrowiem.
(Klasy 1la, 1ta, 1tb, 1tc też będą miały takie lekcje w terminie późniejszym w kwietniu – jest to zarazem realizacja programu wychowawczo-profilaktycznego).

Serdecznie zapraszamy do rozmów w tych dniach o zdrowym stylu życia podczas spotkań z młodzieżą i w pokoju nauczycielskim.

Organizatorki : Beata Walczak, Małgorzata Kiczko i Beata Pożarska.