Prezentacja jak trwać w postanowieniach?

W czwartek o 11:00 robię ponownie (już roku temu robiłem) warsztat/prezentacje o trwaniu w postanowieniach wychodzenia z uzależnień – w skrócie, jak skutecznie robić to co się chce zrobić, a nie zawsze tracić zasoby na nieprzyjemne, bezużyteczne, a nawet destrukcyjne aktywności. Każdy z nas pewnie miał momenty w stylu, że np. nie mogliśmy się oderwać od surfowania w sieci a przez to nie mieliśmy czas na nasze hobby.

Postarałem się by nie było to kolejne spotkanie wypełnione pustymi motywacyjnymi frazesami, czy 10 porad „how-to” na temat samodyscypliny np. z Medium; zagłębiłem się w ten temat w ramach mojego projektu Mazovia (rok temu). Poznacie m.in. 2 praktyczne sposoby, by wprowadzać zmiany skutecznie, oparte na badaniach i zgodne moim i doświadczeniem dosyć sporej społeczności.

Zapraszam w czwartek (23.06.2022) do sali 211 na 11:00. Całość nie powinna potrwać dłużej niż 1.5h

Maciej Jałocha, 3GTA

Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

W dniu 24 czerwca 2022 roku na boisku szkolnym o godz. 9.00 odbędzie się uroczyste zakończenie Roku Szkolnego dla klas I – III. Wcześniej, bo o godz. 8.45 uczniowie proszeni są o przybycie do sal na spotkania z Wychowawcami wg. wykazu zamieszczonego poniżej:

Sprawdzian do klasy dwujęzycznej

24 czerwca o godzinie 13:00 odbędzie się sprawdzian z języka angielskiego dla kandydatów do klasy 1ta dwujęzycznej, którzy z ważnych przyczyn nie mogli wziąć udziału w terminie pierwszym. Prosimy o przybycie 15 minut wcześniej z dokumentem potwierdzającym tożsamość (np. legitymacja szkolna).

Program stypendialny ART GrECo – Aktywny Rozwój Talentów GrECo

Informujemy o programie stypendialnym ART GrECo – Aktywny Rozwój Talentów GrECo. Jest to to inicjatywa Fundacji GrECo i GrECo Polska, mająca na celu wspieranie rozwoju młodych talentów.O stypendia w wysokości 3.500 zł na realizację swoich pasji i zainteresowań mogą ubiegać się utalentowani uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych, którzy mieszkają w miejscowości liczącej do 30.000 mieszkańców na terenie województw mazowieckiego, dolnośląskiego, śląskiego lub […]

Uczniowskie Koło Informatyczne

Zachęcamy do działalności w https://uki.edu.pl Jeden z  projektów koła  zdobył  Srebrne Wilki w Olimpiadzie Zwolnieni z Teorii  a obecnie podbija zasięgiem całą Polskę (około 100 miast i gmin) https://sprawnemiasto.pl/ SprawneMiasto.pl | System do zgłaszania usterek w gminie Sprawne Miasto to serwis pozwalający na zgłaszanie usterek w gminiesprawnemiasto.pl Gratulujemy pomysłu!

Polaris