Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Certyfikacja z CBSG

Spotkania klas z przedstawicielem firmy CBSG odbędą się 22 września w czwartek w sali 211.

Dokładne godziny godziny dla klas zostaną przesłane przez dziennik.

Temat: Certyfikacje zawodowe Microsoft – droga do kariery w IT?

Certyfikaty Microsoft stanowią międzynarodowe prawo jazdy na rynku IT. Systematyzują wiedzę i potwierdzają umiejętności w określonej specjalizacji. 

Czy certyfikaty można zdobywać będąc w szkole średniej? Jakie są wymagania i koszty egzaminów? Z jakich technologii Microsoft warto się certyfikować?

Zapraszam na spotkanie podczas którego odpowiem na wszystkie pytania 😊

Prowadzący: Paweł Pławiak, Cloud Architect, CBSG Polska

Architekt rozwiązań Cloud, MCT & MCE, wykładowca akademicki i opiekun na kierunkach chmury obliczeniowej w WIT (www.wit.edu.pl), CEO w CBSG Polska (www.cbsg.pl). Certyfikowany inżynier Microsoft. Od lipca 2009 roku regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Security. Systematycznie uczestniczy w wielu projektach, gdzie pełni rolę architekta rozwiązań opartych o Microsoft Azure, Office 365, Enterprise Mobility + Security oraz platformy serwerowe Windows i System Center. Współautor przewodników zabezpieczeń dla wielu polskich oraz międzynarodowych firm i instytucji w tym Rządowego Zespołu Reagowania na Incydenty Komputerowe (www.cert.gov.pl) i Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego (NATO). Współpracuje z Microsoft w zakresie certyfikacji zawodowych. Członek Microsoft Cloud Security Engineering Customer Advisory Council w Redmond, USA. Współzałożyciel i lider Warszawskiej Grupy Użytkowników i Specjalistów Windows (www.wguisw.org). Pasjonat karawaningu.

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content