Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

II Edycja zawodów branżowych w Polsce – EuroSkills

Szanowni Państwo,

Już 23 listopada 2022 roku w Amber Expo w Gdańsku odbędzie się 2 edycja największych zawodów branżowych w Polsce. Do rywalizacji staną zawodnicy, którzy walczyć będą o miano najlepszego młodego specjalisty w kraju. Laureaci uzyskają także możliwość reprezentowania Polski podczas EuroSkills 2023, czyli europejskich igrzysk umiejętności, których Polska pierwszy raz w historii będzie gospodarzem.

SkillsPoland to jednak nie tylko rywalizacja w poszczególnych branżach, ale wiele atrakcji dla wszystkich, którzy od 23 do 25 listopada odwiedzą gdańskie AMBER EXPO – debaty eksperckie, stoiska szkół branżowych i uczelni technicznych, a także prezentacje czołowych firm, podczas których samemu będzie można spróbować swoich umiejętności.

SkillsPoland nie tylko edukuje, ale wzbogaca i rozwija kwalifikacje młodych osób stawiających pierwsze kroki na rynku pracy, to szansa na promowanie zawodu i dotarcie do dużego gremium odbiorców, w tym do potencjalnych pracowników. To wydarzenie dla wszystkich związanych z edukacją.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.  Liczymy, że wydarzenie spotka się
z Państwa zainteresowaniem.  

Więcej informacji:

https://worldskillspoland.org.pl

rejestracja widza: https://widz.gcb.visitgdansk.com

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Narodowa Agencja Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa

www.frse.org.pl

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content