Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

MistrzostwaIT

Pierwszy etap konkursu Mistrzostwa IT odbędzie się 30.09.2022 (piątek) w godzinach 12-14.

Zgłoszeni spotykają się o godzinie 11:45 pod salą 413Witajcie,

Zbliża się czas rozwiązania testu półfinałowego w I Ogólnopolskich Mistrzostwach IT, których staliście się częścią. Aby rozpocząć swoje zmagania musicie przejść kilka kroków:

 1. Punktualnie o godzinie 12:00 klikacie w link (Testy w Dywizjach będą widoczne 12:00-14:00)
 2. Po otwarciu strony internetowej wybieracie swoją kategorię wiekową. Jeżeli uczycie się w szkole podstawowej, poproście nauczyciela o pomoc. Jeśli jesteś nauczycielem pomóż swoim uczniom (odświeżamy stronę gdy nie widać linku do kategorii wiekowych).
 3. Po wybraniu odpowiedniej kategorii wiekowej wybieracie Dywizję zgodną z tym do jakiej zapisaliście się podczas rejestracji. Jeżeli zapisaliście się do kilku Dywizji, w pierwszej kolejności wypełniajcie testy Dywizji, w której czujecie się najlepiej.

  UWAGA!
  Posiadasz konto google to upewnij się czy jesteś zalogowany w przeglądarce przed rozwiązaniem testu – pozwoli to uniknąć utraty odpowiedzi w przypadku awarii lub zamknięcia przeglądarki. Jeśli nie posiadasz konta Google to uważaj, aby nie zamknąć przeglądarki i jeżeli jest to możliwe wyposaż się w źródło awaryjnego zasilania.
 4. Po kliknięciu kafelka Dywizji otworzy Ci się formularz z Testem. Zaczynamy od podania danych zespołu, opiekuna oraz szkoły. To pozwoli na zweryfikowanie rejestracji na naszej platformie i nastąpi po przesłaniu wypełnionego Testu.
 5. Po wypełnieniu danych przechodzicie do rozwiązywania Testu. Uczniowie szkoły podstawowej lub ponadpodstawowej rozwiązują Test współpracując w zespole dwuosobowym.
 6. Pamiętajcie, aby rozwiązywać Test fair play. Liczy się czas pobrania Testu i jest on powiązany z chwilą wysłania wypełnionego Testu (pkt 7).
 7. Po wypełnieniu Testu naciskacie przycisk “Prześlij” to zatwierdzi odpowiedzi, a jeśli bierzesz udział w kilku Dywizjach to powróć do kroku drugiego (pkt 2) i postępuj po kolei wybierając kategorię wiekową i odpowiednią Dywizję.
 8. Pamiętaj, że email zespołu i opiekuna, podane w formularzu testu, będą weryfikowanie z formularzem rejestracji zespołu na platformie Mistrzostw IT.

Trzymamy za Was kciuki! W przypadku zakwalifikowania się do finału skontaktujemy się z Wami!
Zespół Organizatora Mistrzostw IT

Na skróty:

 1. 12:00 klikasz w link z e-maila.
 2. Klikasz kategorię wiekową.
 3. Klikasz Dywizje.
 4. Wypełniasz dane w formularzu i TEST.
 5. Naciskasz przycisk “Prześlij”.
 6. Udział w kilku Dywizjach zaczynasz od linku i od pkt 2 po kolei.


Kontakt:

Biuro Mistrzostw – +48 603 888 111, +48 608 321 300
Wsparcie techniczne – +48 788 857 180

#NieOgraniczajSie

Pozdrawiamy,
Koordynatorzy Mistrzostw IT

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content