MistrzostwaIT

Pierwszy etap konkursu Mistrzostwa IT odbędzie się 30.09.2022 (piątek) w godzinach 12-14.

Zgłoszeni spotykają się o godzinie 11:45 pod salą 413

Witajcie,

Zbliża się czas rozwiązania testu półfinałowego w I Ogólnopolskich Mistrzostwach IT, których staliście się częścią. Aby rozpocząć swoje zmagania musicie przejść kilka kroków:

1. Punktualnie o godzinie 12:00 klikacie w link (Testy w Dywizjach będą widoczne 12:00-14:00)
  2. Po otwarciu strony internetowej wybieracie swoją kategorię wiekową. Jeżeli uczycie się w szkole podstawowej, poproście nauczyciela o pomoc. Jeśli jesteś nauczycielem pomóż swoim uczniom (odświeżamy stronę gdy nie widać linku do kategorii wiekowych).
  3. Po wybraniu odpowiedniej kategorii wiekowej wybieracie Dywizję zgodną z tym do jakiej zapisaliście się podczas rejestracji. Jeżeli zapisaliście się do kilku Dywizji, w pierwszej kolejności wypełniajcie testy Dywizji, w której czujecie się najlepiej.

UWAGA!
    Posiadasz konto google to upewnij się czy jesteś zalogowany w przeglądarce przed rozwiązaniem testu – pozwoli to uniknąć utraty odpowiedzi w przypadku awarii lub zamknięcia przeglądarki. Jeśli nie posiadasz konta Google to uważaj, aby nie zamknąć przeglądarki i jeżeli jest to możliwe wyposaż się w źródło awaryjnego zasilania.
  4. Po kliknięciu kafelka Dywizji otworzy Ci się formularz z Testem. Zaczynamy od podania danych zespołu, opiekuna oraz szkoły. To pozwoli na zweryfikowanie rejestracji na naszej platformie i nastąpi po przesłaniu wypełnionego Testu.
  5. Po wypełnieniu danych przechodzicie do rozwiązywania Testu. Uczniowie szkoły podstawowej lub ponadpodstawowej rozwiązują Test współpracując w zespole dwuosobowym.
  6. Pamiętajcie, aby rozwiązywać Test fair play. Liczy się czas pobrania Testu i jest on powiązany z chwilą wysłania wypełnionego Testu (pkt 7).
  7. Po wypełnieniu Testu naciskacie przycisk “Prześlij” to zatwierdzi odpowiedzi, a jeśli bierzesz udział w kilku Dywizjach to powróć do kroku drugiego (pkt 2) i postępuj po kolei wybierając kategorię wiekową i odpowiednią Dywizję.
  8. Pamiętaj, że email zespołu i opiekuna, podane w formularzu testu, będą weryfikowanie z formularzem rejestracji zespołu na platformie Mistrzostw IT.

Trzymamy za Was kciuki! W przypadku zakwalifikowania się do finału skontaktujemy się z Wami!
Zespół Organizatora Mistrzostw IT

Na skróty:

1. 12:00 klikasz w link z e-maila.
  2. Klikasz kategorię wiekową.
  3. Klikasz Dywizje.
  4. Wypełniasz dane w formularzu i TEST.
  5. Naciskasz przycisk “Prześlij”.
  6. Udział w kilku Dywizjach zaczynasz od linku i od pkt 2 po kolei.

Kontakt:

Biuro Mistrzostw – +48 603 888 111, +48 608 321 300