Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Pracownia Liderów Prawa Junior

PRACOWNIA LIDERÓW PRAWA JUNIOR to nowoczesna forma kształcenia przyszłych

państwowych elit zaadresowana do niepełnoletnich i pełnoletnich uczniów szkół

ponadpodstawowych. W ramach zjazdów szkoleniowych uczestnicy pod okiem znanych

specjalistów z najbardziej renomowanych polskich uczelni, jak również praktyków z obszaru

służby publicznej będą mieli okazję nabywać wiedzę i poszerzać swoje kompetencje

z zakresu takich dziedzin nauki, jak: prawo, politologia, socjologia czy stosunki

międzynarodowe.

Uczestnictwo w programie jest całkowicie bezpłatne, zaś dla najlepszych absolwentów

przewidziane są atrakcyjne, płatne staże w instytucjach o strategicznym znaczeniu dla

funkcjonowania państwa.

I etap rekrutacji polega na wypełnieniu formularza do dnia 23 września 2022 r.

II etap rekrutacji polega na przesłaniu prezentacji audio-video do dnia 2 października

2022 r.

Formularze rekrutacyjne oraz szczegóły programu znajdują się na stronie: https://plpjunior.iws.gov.pl/

Serdeczne zapraszamy do udziału w programie.

Wybory na Przewodniczącego SU na Wiśniowej

Ogłaszamy, że od jutra, 23 lutego, rusza akcja dotycząca wyboru nowego Przewodniczącego/Przewodniczącej naszego samorządu. Poniżej publikujemy harmonogram wyborów. Kandydatów prosimy o zgłaszanie się w formie elektronicznej do opiekunki SU Anety Maciejczyk na adres: aneta.maciejczyk@tm1.edu.pl Harmonogram wyborów na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego ZSLiT nr 1 na rok szkolny 2024/2025 Tura I: 23.02.2024 – ogłoszenie wyborów, początek naboru […]

Jesteś uczniem naszej szkoły? Zatrzymaj się i przeczytaj. To ważne informacje dla Ciebie

Standardy Ochrony Małoletnich przed krzywdzeniem w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie Czym są Standardy? Standardy Ochrony Małoletnich przed krzywdzeniem to zbiór zasad, które stawiają ochronę osoby małoletniej w centrum działań i wartości szkoły, tym samym pomagają tworzyć bezpieczne, wolne od przemocy i przyjazne środowisko. W naszej szkole, pełnoletni uczniowie mają takie samo […]

Do wzięcia indeksy na wydziale Mechatroniki Politechniki Warszawskiej

Wydział Mechatroniki Politechniki Warszawskiej zaprasza uczniów szkół średnich do udziału w Konkursie Mechatroniki, Automatyki i Robotyki PW (MAiR). Konkurs nasz skierowany jest do uczniów lubiących rozwiązywać problemy techniczne, umiejących myśleć nieszablonowo i potrafiących szybko przyswajać wiedzę. Czyli dla przyszłych Mechatroników. Uczestnicy niepełnoletni muszą posiadać zgodę (link) rodziców/opiekunów prawnych na udział w Konkursie. Harmonogram konkursu: I etap: tryb […]

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content