Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Zaproszenie do wzięcia udziału w Olimpiadzie Innowacji Technicznych i Wynalazczości

Pragniemy zachęcić uczniów innowatorów, którzy są pełni pomysłów i chcą wykazać się oryginalnymi rozwiązaniami technicznymi, aby skorzystali z ciekawej propozycji adresowanej do pasjonatów:

  • elektroniki i mechatroniki,
  • informatyki i telekomunikacji,
  • mechaniki.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Olimpiady Innowacji Technicznej i Wynalazczości, który w bieżącym roku szkolnym 2022/2023,  uległ pewnym, istotnym zmianom w odniesieniu do reguł obowiązujących w latach ubiegłych. Szczegółowe informacje zawarte są w poniższych linkach:

https://www.pzswir.pl/olimpiady/elektronika-i-mechatronika

https://www.pzswir.pl/olimpiady/informatyka-i-telekomunikacja

https://www.pzswir.pl/olimpiady/mechanika

Uważamy, że trzeba podtrzymywać dobrą tradycję udziału naszych uczniów w konkursach i olimpiadach, którzy z roku na rok odnoszą coraz większe sukcesy. W roku szkolnym 2021/2022,  w Konkursie Młody Innowator nasi uczniowie  zdobyli pierwsze miejsce, a  w  Olimpiadzie Innowacji Technicznych i wynalazczości dwa zespoły zajęły drugie miejsca i jeden zespół miejsce trzecie.

Uczniowie chętni do rozwijania swoich zdolności innowacyjnych, mogą uczestniczyć w zajęciach Koła Młodego Innowatora, które odbywają się we wtorki na 5,6 i 7 godzinie lekcyjnej, w sali na piętrze drugim.

Opiekunem Koła jest mgr inż. Kazimierz Okraszewski 

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content