Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Kompetentni Warszawiacy w szkole przyszłości

Drodzy Uczniowie,

zapraszamy Was do udziału w projekcie realizowanym przez FUNDACJĘ ZIEMIA I MY dofinansowanym przez miasto stołeczne Warszawa. Projekt powstał w odpowiedzi na pomysły i potrzeby młodzieży, która podczas wycieczek dydaktycznych realizowanych przez Fundację zgłaszała chęć uczestnictwa w rozwiązywaniu problemów, które występują w firmach.

Zależy nam aby młodzi chętni poznaniem siebie uczestnicy zapoznali się ze środowiskiem biznesowym różnych firm, również zainteresowanych udziałem w niniejszym projekcie.
Dodatkowo chcemy, abyście mieli możliwość poznania firmy i jej rzeczywistych problemów oraz zmierzenia się z ich rozwiązaniem mając wsparcie pracowników tychże firm, oraz zasób wiedzy nt. kompetencji jakimi dysponujecie.

Wasze zgłoszenia przyjmowane są na stronie dotyczącej projektu tj. : https://ziemiaimy.org/kompetentni-warszawiacy-w-szkole-przyszlosci/?et_fb=1&PageSpeed=off

Czas na dokonanie zgłoszenia uczestnicy mają najpóźniej do końca października tj. 30.10.2022r.

Szczególnie zachęcamy do udziału młodzież, która będzie realizowała praktyki w roku 2023r.

Dzień otwarty 25 marca 2023 r. (sobota) w godz. 9:30 -13:30

Harmonogram: Ważne! Serdecznie zapraszamy !!!

WYNIKI WYBORÓW NA PRZEWODNICZĄCEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Na podstawie protokołu z wyborów Przewodniczącego Samorządu Szkolnego z dnia 21 marca 2023 r. Dyrektor Szkoły wraz z Komisją Wyborczą informuje o wynikach: Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego ZSLiT1 zostałKornel Tyszkiewicz, uczeń klasy 4ptb. Kornel Tyszkiewicz był jednym kandydatem otrzymał 271 głosów za ( 64,4%) 150 głosów przeciw ( 35,56% ) Frekwencja wyborcza wynosiła 44,6 %.

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

Zuzanna Sutton uczennica klasy 1LD wzięła udział w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Literatury Polskiej w Językach Obcych „Odpowiednie dać obce słowo”. Recytowała wiersz Wisławy Szymborskiej ” Miłość szczęśliwa” w języku angielskim w przekładzie Stanisława Barańczaka. Celem konkursu jest propagowanie literatury polskiej wśród młodzieży pogłębione o znajomość języków obcych.

Game Jam – głosowanie publiczności

Przez 72 godziny 10 zespołów 3 osobowych walczyło z wyzwaniem zaprojektowania gry grywalne o tematyce fantastyka. Uczestnictwo w Game Jamie to świetny sposób na rozwijanie umiejętności programowania i projektowania gier, a także na zdobycie doświadczenia w pracy w zespole. Zapraszamy do grania w gry które powstały jak również do oceny publiczności, Wy też możecie głosować […]

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content