Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Koncert

Drodzy Nauczyciele i Pracownicy administracji na Wiśniowej! 

Z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej serdecznie zapraszamy Was na koncert, który odbędzie się 13.10 (czwartek, parter, Aula Fortepianowa) w godzinach 11.10-11.40, czyli na przedłużonej tego dnia pierwszej długiej przerwie. Zaplanowane są klasyki polskiej muzyki rockowej, szczególnie takie do potańczenia i pośpiewania.

Drodzy Państwo, chcąc podziękować Wam za poświęcenie i wyrozumiałość w Waszej pracy z nami, wspieranie nas w przedsięwzięciach i przygotowywanie nas do kolejnych zadań stawianych przed ludźmi wchodzącymi w dorosłość i całe podarowane nam serce, a także za dbanie o jakość funkcjonowania naszej szkoły – chcemy zagrać kilka piosenek, które z pewnością będziecie znać! 

Będzie nam bardzo miło uraczyć Was dawką miłych wrażeń muzycznych.

Do zobaczenia! 

Sekcja Artystyczna i cały Wiśniowy Samorząd Uczniowski

Dzień otwarty 25 marca 2023 r. (sobota) w godz. 9:30 -13:30

Harmonogram: Ważne! Serdecznie zapraszamy !!!

WYNIKI WYBORÓW NA PRZEWODNICZĄCEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Na podstawie protokołu z wyborów Przewodniczącego Samorządu Szkolnego z dnia 21 marca 2023 r. Dyrektor Szkoły wraz z Komisją Wyborczą informuje o wynikach: Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego ZSLiT1 zostałKornel Tyszkiewicz, uczeń klasy 4ptb. Kornel Tyszkiewicz był jednym kandydatem otrzymał 271 głosów za ( 64,4%) 150 głosów przeciw ( 35,56% ) Frekwencja wyborcza wynosiła 44,6 %.

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

Zuzanna Sutton uczennica klasy 1LD wzięła udział w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Literatury Polskiej w Językach Obcych „Odpowiednie dać obce słowo”. Recytowała wiersz Wisławy Szymborskiej ” Miłość szczęśliwa” w języku angielskim w przekładzie Stanisława Barańczaka. Celem konkursu jest propagowanie literatury polskiej wśród młodzieży pogłębione o znajomość języków obcych.

Game Jam – głosowanie publiczności

Przez 72 godziny 10 zespołów 3 osobowych walczyło z wyzwaniem zaprojektowania gry grywalne o tematyce fantastyka. Uczestnictwo w Game Jamie to świetny sposób na rozwijanie umiejętności programowania i projektowania gier, a także na zdobycie doświadczenia w pracy w zespole. Zapraszamy do grania w gry które powstały jak również do oceny publiczności, Wy też możecie głosować […]

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content