Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

KONKURS ELEKTRON XIII

ELEKTRON dotyczy zagadnień związanych z profilem kształcenia na Wydziale Elektroniki, Fotoniki i Mikrosystemów Politechniki Wrocławskiej, a w szczególności elektrotechniki, elektroniki, telekomunikacji, optoelektroniki i fotoniki oraz mechatroniki.

Konkurs ELEKTRON jest konkursem dwuetapowym.

W etapie pierwszym odbywają się eliminacje szkolne, w którym uczniowie rozwiązują test wyboru w formie papierowej. Test konkursowy jest testem wielokrotnego wyboru – składa się z około 25 zadań z odpowiedziami A, B, C, D.

Etapem drugim jest finał na Politechnice Wrocławskiej, podczas którego uczestnicy konkursu mogą zwiedzać interesujące laboratoria naukowe i dydaktyczne Wydziału Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału i sprawdzenia swojej wiedzy w tegorocznej edycji konkursu ELEKTRON. Na zwycięzców, jak zwykle, czekają atrakcyjne nagrody!

Niezbędne dokumenty:

Terminarz XIII edycji konkursu:

  • Zgłaszanie uczestników – do 14 listopada 2022 roku,
  • Eliminacje Szkolne – 25 listopada 2022 roku,
  • Finał – 24 lutego 2023 roku.

Uczniowie, którzy chcą przystąpić do konkursu w dniu 25 listopada 2022 proszeni są o zgłoszenie do koordynatora: Małgorzata Bolimowska, Zbigniew Niedbała poprzez formularz zgłoszeniowy: https://forms.office.com/r/kr3vdhcVYt.  Termin zgłoszeń mija 13 listopada 2022.

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content