Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

MISTRZOSTWA MOKOTOWA W BADMINTONIE i I miejsce dla NASZEJ SZKOŁY

14 listopada 2022 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Mistrzostwach Mokotowa w Badmintonie, w których rywalizowało pomiędzy sobą 15 szkół !

W kategorii chłopców reprezentowali Nas Karol Jagnus z klasy 3la, Piotr Sasimowski z klasy 1ta oraz Bartosz Rudnicki z klasy 3la. Panowie rozegrali pojedynki na bardzo wysokim poziomie. Zajmując I MIEJSCE W DZIELNICY przeszli dalej i będą reprezentowali Mokotów na LVI WARSZAWSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY W BADMINTONIE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW – KATEGORIA LICEALIADA już w ten piątek 18.11.2022 r.

W Mistrzostwach Mokotowa wystartowały również dziewczynki z naszej szkoły w składzie Anna Jagnus klasa 2tb oraz Dorota Dymitrowicz klasa 3la. Ania i Dorota rozegrały bardzo dobre pojedynki w singlach i deblach, walczyły w każdym meczu nie poddając się do ostatniego punktu. Po pierwszych wygranych meczach dziewczyny musiały uznać wyższość Technikum Ogrodniczego i ostatecznie uplasowały się na 5 pozycji na 15 zespołów.

W Naszej reprezentacji na Mistrzostwach Mokotowa znaleźli się również Jakub Zawodniak i Karol Masri z klasy 1ta. Panowie nie mieli możliwości rozegrania własnych pojedynków, ale byli ogromnym wsparciem dla kolegów ze szkoły. Pokazali na czym polega duch i siła zespołu, kibicowali z całych sił i z pewnością przyczynili się do dobrej passy naszych uczniów.

Życzcie nam powodzenia w piątek na VI Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży, zagrają w niej Karol Jagnus, Piotr Sasimowski i Jakub Zawodniak. Panowie mają szanse na medal !

Nauczyciel wychowania fizycznego Marta Łukasiak

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content