Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Tech Minds

Konkurs

Zadanie konkursowe:

W jaki sposób odpowiedzialnie wykorzystać technologię by wspierać edukację?

Jeśli jesteś uczniem szkoły podstawowej, średniej czy studentem i masz pomysł jak Twoja nauka lub strategie uczenia się mogą zostać wsparte przez nowe technologie – zbierz zespół i zgłoś się do 2. edycji konkursu Tech Minds.

Jeśli jesteś nauczycielem, opiekunem czy dyrektorem i dostrzegasz potrzebę wsparcia swoich metod nauczania poprzez nowe technologie, przygotuj wspólnie z uczniami czy studentami projekt, który umożliwi nowy, ciekawszy sposób nauki czy też dzielenia się wiedzą.

Na finalne zgłoszenia projektów czekamy do 9 grudnia 2022 roku.

By otrzymać dodatkowe materiały, które pomogą zrealizować pomysł, zadeklarujcie chęć udziału w konkursie do 15 listopada.

Dzień otwarty 25 marca 2023 r. (sobota) w godz. 9:30 -13:30

Harmonogram: Ważne! Serdecznie zapraszamy !!!

WYNIKI WYBORÓW NA PRZEWODNICZĄCEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Na podstawie protokołu z wyborów Przewodniczącego Samorządu Szkolnego z dnia 21 marca 2023 r. Dyrektor Szkoły wraz z Komisją Wyborczą informuje o wynikach: Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego ZSLiT1 zostałKornel Tyszkiewicz, uczeń klasy 4ptb. Kornel Tyszkiewicz był jednym kandydatem otrzymał 271 głosów za ( 64,4%) 150 głosów przeciw ( 35,56% ) Frekwencja wyborcza wynosiła 44,6 %.

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

Zuzanna Sutton uczennica klasy 1LD wzięła udział w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Literatury Polskiej w Językach Obcych „Odpowiednie dać obce słowo”. Recytowała wiersz Wisławy Szymborskiej ” Miłość szczęśliwa” w języku angielskim w przekładzie Stanisława Barańczaka. Celem konkursu jest propagowanie literatury polskiej wśród młodzieży pogłębione o znajomość języków obcych.

Game Jam – głosowanie publiczności

Przez 72 godziny 10 zespołów 3 osobowych walczyło z wyzwaniem zaprojektowania gry grywalne o tematyce fantastyka. Uczestnictwo w Game Jamie to świetny sposób na rozwijanie umiejętności programowania i projektowania gier, a także na zdobycie doświadczenia w pracy w zespole. Zapraszamy do grania w gry które powstały jak również do oceny publiczności, Wy też możecie głosować […]

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content