Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Wyniki konkursów przeprowadzonych z okazji MIĘDZYNARODOWEGO DNIA BIBLIOTEK SZKOLNYCH

Konkurs  „Wiedźmińskim Szlakiem”

W tym konkursie brały udział drużyny z  17 klas , w tym dwie drużyny z kl. 2 TA.  Najlepsza okazała się reprezentacja kl. 4 PLB (19/20 p.), drugie miejsce zajął zespół z kl.4 PTA (18/20p.), a trzecie drużyna z kl. 4 PLA (również 18/20p, ale zadecydował czas ukończenia pracy). 

Gratulujemy zwycięzcom, jak również wszystkim pozostałym drużynom, szczególnie zaś Szymonowi Marynowskiemu z kl. 1 TC, który samotnie reprezentował klasę i zajął 5 miejsce.

Konkurs na plakat reklamujący MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ BIBLIOTEK SZKOLNYCH

Zgłoszono trzy plakaty spełniające kryteria konkursu i jeden, który nie spełniał wymagań.

Oto wyniki zdalnego głosowania:

  1. Natalia Przemyłska  kl. 2 TC – plakat A
  2. Władysława Wolska kl. 2 TC – plakat B
  3. Michał Górecki  kl. 2 TB – plakat C

Wszystkie plakaty były bardzo ciekawe, a decyzję o tym, który będzie w przyszłym roku naszym szkolnym reklamującym święto bibliotek, podjęli uczestnicy głosowania.

Plan lekcji 18 grudnia – 5 stycznia

Nowy, tymczasowy plan lekcji na okres 18 grudnia – 5 stycznia: http://planlekcji2.staff.edu.pl/ Plan stały, nad ktorym trwają prace, będzie obowiązywać od 8 stycznia 2024.

Przygotowaliśmy dla Was kolejną edycję szkolnych BLUZ!

Już są! Przygotowaliśmy dla Was kolejną edycję szkolnych BLUZ! www.order.schoolwearnation.pl/wisniowa W tym roku ponownie współpracujemy z firmą Schoolwear Nation, jej produkty są wysokiej jakości i nigdy nas nie zawodzą. W tym roku szkolnym można zakupić: Bluzy i koszulki polo w różnych atrakcyjnych kolorach. Link do sklepu: www.order.schoolwearnation.pl/wisniowa Zamówienia można składać do 17.12.2023 (jeżeli wystąpi taka konieczność termin może ulec […]

KONKURS „ZARZĄDZANIE SYSTEMAMI SIECIOWYMI” (wg formuły World Skills)

Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 jest partnerem projektu„SkillsComp: konkursy umiejętności szansą na rozwój kształcenia i szkolenia zawodowego” finansowanego ze środków europejskiego programu Erasmus+, którego koordynatorem jest Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytutu Technologii Eksploatacji w Radomiu. Projekt SkillsComp realizowany ma na celu zwiększenie ilości i jakości partnerstw szkolno-biznesowych poprzez organizację konkursów umiejętności zawodowych. Projekt […]

Grób patrona technikum

W związku z nadaniem Technikum Mechatronicznemu Nr 1 imienia Piotra Drzewieckiego klasa 1 TB w dniu 5 grudnia 2023 r. wybrała się na Powązki, aby uczcić pamięć Patrona, składając na jego grobie wiązankę i zapalając symboliczny znicz.

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content