Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Wyniki konkursów przeprowadzonych z okazji MIĘDZYNARODOWEGO DNIA BIBLIOTEK SZKOLNYCH

Konkurs  „Wiedźmińskim Szlakiem”

W tym konkursie brały udział drużyny z  17 klas , w tym dwie drużyny z kl. 2 TA.  Najlepsza okazała się reprezentacja kl. 4 PLB (19/20 p.), drugie miejsce zajął zespół z kl.4 PTA (18/20p.), a trzecie drużyna z kl. 4 PLA (również 18/20p, ale zadecydował czas ukończenia pracy). 

Gratulujemy zwycięzcom, jak również wszystkim pozostałym drużynom, szczególnie zaś Szymonowi Marynowskiemu z kl. 1 TC, który samotnie reprezentował klasę i zajął 5 miejsce.

Konkurs na plakat reklamujący MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ BIBLIOTEK SZKOLNYCH

Zgłoszono trzy plakaty spełniające kryteria konkursu i jeden, który nie spełniał wymagań.

Oto wyniki zdalnego głosowania:

  1. Natalia Przemyłska  kl. 2 TC – plakat A
  2. Władysława Wolska kl. 2 TC – plakat B
  3. Michał Górecki  kl. 2 TB – plakat C

Wszystkie plakaty były bardzo ciekawe, a decyzję o tym, który będzie w przyszłym roku naszym szkolnym reklamującym święto bibliotek, podjęli uczestnicy głosowania.

Dzień otwarty 25 marca 2023 r. (sobota) w godz. 9:30 -13:30

Harmonogram: Ważne! Serdecznie zapraszamy !!!

WYNIKI WYBORÓW NA PRZEWODNICZĄCEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Na podstawie protokołu z wyborów Przewodniczącego Samorządu Szkolnego z dnia 21 marca 2023 r. Dyrektor Szkoły wraz z Komisją Wyborczą informuje o wynikach: Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego ZSLiT1 zostałKornel Tyszkiewicz, uczeń klasy 4ptb. Kornel Tyszkiewicz był jednym kandydatem otrzymał 271 głosów za ( 64,4%) 150 głosów przeciw ( 35,56% ) Frekwencja wyborcza wynosiła 44,6 %.

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

Zuzanna Sutton uczennica klasy 1LD wzięła udział w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Literatury Polskiej w Językach Obcych „Odpowiednie dać obce słowo”. Recytowała wiersz Wisławy Szymborskiej ” Miłość szczęśliwa” w języku angielskim w przekładzie Stanisława Barańczaka. Celem konkursu jest propagowanie literatury polskiej wśród młodzieży pogłębione o znajomość języków obcych.

Game Jam – głosowanie publiczności

Przez 72 godziny 10 zespołów 3 osobowych walczyło z wyzwaniem zaprojektowania gry grywalne o tematyce fantastyka. Uczestnictwo w Game Jamie to świetny sposób na rozwijanie umiejętności programowania i projektowania gier, a także na zdobycie doświadczenia w pracy w zespole. Zapraszamy do grania w gry które powstały jak również do oceny publiczności, Wy też możecie głosować […]

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content