Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

KONKURS „daj dobry przekład”

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie z nagrodami na najlepszego tłumacza tekstu anglojęzycznego.

Konkurs polega na przetłumaczeniu tekstu w języku angielskim na język polski bez użycia słownika w określonym przedziale czasowym (2 godziny lekcyjne)

Poziom językowy – C1 i wyżej;

Miejsce – sala 211;

Termin – 21 marca (wtorek), 5 i 6 godzina lekcyjna (prosimy o przychodzenie już w trakcie długiej przerwy);

Zgłoszenia – u swoich nauczycieli języka angielskiego (do 14 marca godz.12.00).

Na wszelkie pytania dotyczące konkursu odpowiedzą:

p. K. Talmont (s. 205) oraz p. M. Werbińska (s. 316)

Wybory na Przewodniczącego SU na Wiśniowej

Ogłaszamy, że od jutra, 23 lutego, rusza akcja dotycząca wyboru nowego Przewodniczącego/Przewodniczącej naszego samorządu. Poniżej publikujemy harmonogram wyborów. Kandydatów prosimy o zgłaszanie się w formie elektronicznej do opiekunki SU Anety Maciejczyk na adres: aneta.maciejczyk@tm1.edu.pl Harmonogram wyborów na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego ZSLiT nr 1 na rok szkolny 2024/2025 Tura I: 23.02.2024 – ogłoszenie wyborów, początek naboru […]

Jesteś uczniem naszej szkoły? Zatrzymaj się i przeczytaj. To ważne informacje dla Ciebie

Standardy Ochrony Małoletnich przed krzywdzeniem w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie Czym są Standardy? Standardy Ochrony Małoletnich przed krzywdzeniem to zbiór zasad, które stawiają ochronę osoby małoletniej w centrum działań i wartości szkoły, tym samym pomagają tworzyć bezpieczne, wolne od przemocy i przyjazne środowisko. W naszej szkole, pełnoletni uczniowie mają takie samo […]

Do wzięcia indeksy na wydziale Mechatroniki Politechniki Warszawskiej

Wydział Mechatroniki Politechniki Warszawskiej zaprasza uczniów szkół średnich do udziału w Konkursie Mechatroniki, Automatyki i Robotyki PW (MAiR). Konkurs nasz skierowany jest do uczniów lubiących rozwiązywać problemy techniczne, umiejących myśleć nieszablonowo i potrafiących szybko przyswajać wiedzę. Czyli dla przyszłych Mechatroników. Uczestnicy niepełnoletni muszą posiadać zgodę (link) rodziców/opiekunów prawnych na udział w Konkursie. Harmonogram konkursu: I etap: tryb […]

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content