KOLEJNY SUKCES

Gratulacje dla uczniów z klasy 3tb za zdobycie pierwszego miejsca w Okręgu Mazowieckim  i awans do FINAŁU Olimpiady Innowacji Technicznych.

Zespół uczniów: Maksymilian Zbroja, Łukasz Dadas i Igor Mazur wspaniale zaprezentował Naszą szkołę podczas Olimpiady Innowacji Technicznych w Telekomunikacji i Informatyce, którego organizatorem jest Polski  Związek Stowarzyszeń Wynalazczych i Racjonalizatorów. Wydarzenie Honorowym Patronatem objął Urząd Patentowy RP.

W dniu 26.04.2023 r. Maksymilian, Łukasz i Igor uczestniczyli w zawodach III stopnia – finału ogólnopolskiego (etap I) w trybie online, w których z powodzeniem wykonali test otwarty składający się
z trzech zadań. W maju odbędzie się rozstrzygnięcie i podane zostaną wyniki OLIMPIADY.

Naszym laureatom życzymy powodzenia w FINALE.