Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

KOLEJNY SUKCES

Gratulacje dla uczniów z klasy 3tb za zdobycie pierwszego miejsca w Okręgu Mazowieckim  i awans do FINAŁU Olimpiady Innowacji Technicznych.

Zespół uczniów: Maksymilian Zbroja, Łukasz Dadas i Igor Mazur wspaniale zaprezentował Naszą szkołę podczas Olimpiady Innowacji Technicznych w Telekomunikacji i Informatyce, którego organizatorem jest Polski  Związek Stowarzyszeń Wynalazczych i Racjonalizatorów. Wydarzenie Honorowym Patronatem objął Urząd Patentowy RP.

 W dniu 26.04.2023 r. Maksymilian, Łukasz i Igor uczestniczyli w zawodach III stopnia – finału ogólnopolskiego (etap I) w trybie online, w których z powodzeniem wykonali test otwarty składający się
z trzech zadań. W maju odbędzie się rozstrzygnięcie i podane zostaną wyniki OLIMPIADY.

Naszym laureatom życzymy powodzenia w FINALE.

Wybory na Przewodniczącego SU na Wiśniowej

Ogłaszamy, że od jutra, 23 lutego, rusza akcja dotycząca wyboru nowego Przewodniczącego/Przewodniczącej naszego samorządu. Poniżej publikujemy harmonogram wyborów. Kandydatów prosimy o zgłaszanie się w formie elektronicznej do opiekunki SU Anety Maciejczyk na adres: aneta.maciejczyk@tm1.edu.pl Harmonogram wyborów na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego ZSLiT nr 1 na rok szkolny 2024/2025 Tura I: 23.02.2024 – ogłoszenie wyborów, początek naboru […]

Jesteś uczniem naszej szkoły? Zatrzymaj się i przeczytaj. To ważne informacje dla Ciebie

Standardy Ochrony Małoletnich przed krzywdzeniem w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie Czym są Standardy? Standardy Ochrony Małoletnich przed krzywdzeniem to zbiór zasad, które stawiają ochronę osoby małoletniej w centrum działań i wartości szkoły, tym samym pomagają tworzyć bezpieczne, wolne od przemocy i przyjazne środowisko. W naszej szkole, pełnoletni uczniowie mają takie samo […]

Do wzięcia indeksy na wydziale Mechatroniki Politechniki Warszawskiej

Wydział Mechatroniki Politechniki Warszawskiej zaprasza uczniów szkół średnich do udziału w Konkursie Mechatroniki, Automatyki i Robotyki PW (MAiR). Konkurs nasz skierowany jest do uczniów lubiących rozwiązywać problemy techniczne, umiejących myśleć nieszablonowo i potrafiących szybko przyswajać wiedzę. Czyli dla przyszłych Mechatroników. Uczestnicy niepełnoletni muszą posiadać zgodę (link) rodziców/opiekunów prawnych na udział w Konkursie. Harmonogram konkursu: I etap: tryb […]

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content