Sukces uczniów w konkursie GEEK

Konkurs „Gry Eksperymentalne Edukacyjne Komputerowe” organizowany przez PTI to nie tylko świetna okazja do zaprezentowania swoich umiejętności z zakresu programowania i tworzenia gier, ale także do zdobycia cennych doświadczeń i wiedzy. Uczestnictwo w nim wymaga bowiem od uczniów nie tylko kreatywności i pomysłowości, ale także zdolności do pracy zespołowej, rozwiązywania problemów oraz umiejętności planowania i organizacji.

Dlatego też chcemy szczególnie pochwalić uczniów: Joanna Tutro i Maciej Polubiec, którzy osiągnęli sukces na etapie wojewódzkim zajmują I miejsce. To ogromne osiągnięcie, które dowodzi, że ich umiejętności programistyczne są na bardzo wysokim poziomie, a ich gra jest zarówno interesująca, jak i edukacyjna.

Życzymy dalszych sukcesów w rozwoju Waszych umiejętności programistycznych oraz trzymamy kciuki. Gratulacje i powodzenia!