Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Warsztaty dotyczące pracy w korporacji oraz certyfikacji firmy Google.

Mamy zaszczyt zaprosić Was na warsztaty dotyczące pracy w korporacji oraz certyfikacji firmy Google. Jednakże, skupimy się również na ciemnej stronie Google’a, czyli pozyskiwaniu i wykorzystywaniu danych z analityki.

Warsztaty odbędą się 24 kwietnia 2023 roku od godziny 9:00 w sali 416. Będzie to wspaniała okazja, aby poznać bliżej pracę w jednej z największych korporacji na świecie oraz zrozumieć, jakie kwalifikacje i certyfikacje są wymagane, aby pracować w branży technologicznej.

Nasz prelegent będzie miał wiele ciekawych historii do opowiedzenia, a także pokaże nam, jakie technologie wykorzystywane są w Google’u, aby pozyskać i wykorzystać dane z analityki. Będzie to również okazja, aby poznać narzędzia, które pomagają w pracy z danymi oraz dowiedzieć się, jak przeciwdziałać zagrożeniom związanym z prywatnością.

Jesteśmy przekonani, że warsztaty te będą nie tylko ciekawe, ale również bardzo wartościowe dla Waszego rozwoju zawodowego. Po zakończeniu spotkania uczestnicy będą mieli usprawiedliwioną nieobecność.

Zapisz się już teraz: https://forms.office.com/e/hyaW2M4hJE

Wszelkie pytania prosze kierować do Mateusza Łojewskiego

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych warsztatach i życzymy owocnej nauki!

Warsztaty są prowadzone w ramach działalności Uczniowskiego Koła Informatycznego

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content