Seria warsztatów dotyczących sztucznej inteligencji

Z przyjemnością zapraszamy na serię warsztatów dotyczących sztucznej inteligencji, która odbędzie się od 1 czerwca 2023 roku o godzinie 15:20  w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie w sali 17.

Warsztaty skierowane są do wszystkich osób zainteresowanych tematyką sztucznej inteligencji, niezależnie od poziomu wiedzy. Podczas szkolenia uczestnicy zdobędą praktyczne umiejętności w zakresie projektowania, implementacji i testowania systemów opartych na sztucznej inteligencji.

W ramach warsztatów przewidujemy szereg praktycznych zajęć oraz prezentacji, które poprowadzą eksperci z dziedziny sztucznej inteligencji. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi trendami oraz narzędziami wykorzystywanymi w tej dziedzinie.

Link do zapisów: https://forms.gle/gCY37QFaP16FC5jh7

Warsztaty są organizowane w ramach działalności Uczniowskiego Koła Informatycznego.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z Mateuszem Łojewskim lub na adres email: kontakt@uki.edu.pl