Zaproszenie na Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej i Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych 20.05.2023

Szanowni Państwo!

W imieniu Władz Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej (SiMR PW) serdecznie zapraszam na Drzwi Otwarte, które odbędą się 20 maja 2023 r. (sobota). Wydarzenie jest skierowane przede wszystkim do uczniów rozważających wybór dalszej ścieżki kształcenia w Politechnice Warszawskiej.

Z ofertą Wydziału SiMR będzie można zapoznać się:

• na stanowisku w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej (pl. Politechniki 1) w godzinach 10:00-15:00,
  • w budynku Wydziału SiMR (ul. Narbutta 84) w godzinach 12:00-16:00.

Warto w pierwszej kolejności pojechać do Gmachu Głównego, w którym będą rozstawione stoiska wszystkich wydziałów Politechniki Warszawskiej, a także naszych najlepszych Kół Naukowych. Następnie polecam odwiedzić Wydział SiMR przy ul. Narbutta 84, gdzie jako gospodarze możemy pokazać więcej. W programie są m.in.:

• zwiedzanie 10 laboratoriów, pracowni i warsztatów,
  • wystawa pojazdów wydziałowych,
  • prezentacje kół naukowych,
  • punkt informacyjny (informacje o kierunkach studiów, zasadach rekrutacji itd.),
  • niespodzianki 🙂

Więcej informacji znajduje się:

Zwracam się z uprzejmą prośbą o przekazanie powyższej informacji uczniom. W załączeniu przesyłam grafiki do wykorzystania w promocji wydarzenia.

Z poważaniem,

Dr inż. Jakub Lasocki