Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Bieg FairPlay 2023

Nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w ogólnopolskiej akcji koordynowanej przez Polski Komitet Olimpijski by promować wartości etyczne zarówno w sporcie, jak i w życiu. Wszystko to z uwagi na 7 września i obchodzony w tym dniu Światowy Dzień Fair Play ustanowiony w 2020 roku przez cztery organizacje, w tym Międzynarodowy Komitet Fair Play (CIFP) i Europejskie Stowarzyszenie Fair Play.

Ponad 80 uczniów w dniu 13.10.2023 r. wzięło udział w akcji #BiegFairPlayPKOl realizowanej na terenie naszej szkoły podpisując się tym samym pod zasadą Fair Play oraz dając przykład kolegom, że aktywność fizyczna daje dużo radości i potrafi łączyć.  

Do pomocy przy organizacji wydarzenia włączył się Samorząd Uczniowski za co serdecznie dziękujemy. 

Kto nie zdecydował się na udział w akcji w bieżącym roku szkolnym, będzie miał okazję świętować Światowy Dzień Fair Play w przyszłym roku szkolnym. 

Do zobaczenia ; )

Zespół wychowania fizycznego. 

Poniżej fotorelacja z wydarzenia, a więcej informacji o samej akcji pod linkiem Przyłącz się do akcji #BiegFairPlayPKOl 2023! – Polski Komitet Olimpijski

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content