Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Gala Pracodawca Przyjazny Szkołom Zawodowym EduEmployer

W dniu dzisiejszym odbyła się Gala wręczenia nagród „ Pracodawca Przyjazny Szkołom Zawodowym- EduEmployer”

Celem konkursu było uhonorowanie pracodawców, wspierających szkoły w działaniach związanych z przygotowaniem zawodowym uczniów do funkcjonowania na rynku pracy oraz działających na rzecz rozwoju warszawskiego szkolnictwa zawodowego, nagrodzenie pracodawców którzy inspirują i promują efektywne metody kształcenia.

Miło nam poinformować, iż nagrodzone zostały firmy współpracujące z nasza szkołą.

  • W kategorii Przedsiębiorstwo zatrudniające do 10 osób laureatem została firma Mechatronik
  • W kategorii Przedsiębiorstwo zatrudniające powyżej 100 osób wyróżnienie otrzymała firma Cisco Systems Poland
  • Nagrodę Specjalną – Pracodawca Innowator otrzymała firma  Elmark Automatyka S.A.

To wielki sukces naszych partnerów. Serdecznie gratulujemy !!!

Ponadto:

  • Nagrodę specjalną w kategorii Pracodawca wspierający szkolnictwo zawodowe na terenie
     m st. Warszawy otrzymała firma Tramwaje Warszawskie.
  • W kategorii Przedsiębiorstwo zatrudniające powyżej 100 osób laureatem została firma Linetech S.A
  • W kategorii Przedsiębiorstwo zatrudniające do 100 osóblaureatemzostała firma Dobry Hotel Sp. z o. o. sp. komandytowa Hotel Moxy Warsaw Praga

Podczas uroczystości Zespól Szkól Licealnych i Technicznych nr 1 został doceniony za twórcze promowanie dobrej współpracy z pracodawcami w dziedzinie kształcenia zawodowego, nieszablonowe podejście do kształcenia zawodowego, otwartość na sugestie przedsiębiorców oraz cierpliwe wprowadzanie uczniów w dzisiejszy niełatwy rynek pracy.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim nominowanym i laureatom.

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris