Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Ruszamy z Warsaw Game Jam 2024

1 edycja Konkursu Warsaw Game Jam 2024 to świetna okazja, aby podjąć wyzwanie I spróbować swoich sił w tworzeniu gier komputerowych. Nie musisz być mistrzem programowania, aby wziąć udział w konkursie! Dobierz zespół, najlepiej, aby każdy miał jakąś swoją specjalizację. Może jesteś grafikiem? Albo mistrzem tworzenia sountracków?

Nie martw się zbierz maksymalnie 4 osobowy zespół, z którym wspólnie zawalczycie o 1 miejsce! Jeżeli jednak wolisz działać w pojedynkę nie ma sprawy też podejmij się wyzwania. Ważne, aby chociaż jedna osoba z zespołu była uczniem/uczennicą szkoły średniej na terenie Warszawy. Waszym zadaniem będzie utworzenie gry na podany przez nas temat, w zaledwie 7 dni. Wiemy, że nie jest to dużo, dlatego nie oczekujemy, że wasze gry będą tak rozbudowane jak światowe produkcje. Temat poznacie dopiero w momencie rozpoczęcia konkursu czyli 1 kwietnia 2024 roku.

W międzyczasie przygotowaliśmy dla Was darmowe warsztaty, które pomogą się przygotować do konkursu i rozszerzą Wasze umiejętności wokół Game-Dev’u.

Pamiętaj, że konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych takich jak liceum, technikum czy szkoła zawodowa.

Nie czekaj!

Zbierz swój zespół i zarejestruj się!!! https://game-jam.waw.pl/ (tutaj też znajdziesz więcej informacji)

Harmonogram:

Okres rejestracji – 19.03- 31.03
Warsztaty – 25.03 – 08.04
Konkurs Jam – 02.04 – 09.04
Ocena Prac – 09.04 – 21.04
Gala finałowa – 22.04

Masz pytania? Skontaktuj się z nami: contact@itsa.org.pl Pozdrawiamy i życzymy samych sukcesów!
Organizatorzy Warsaw Game Jam 2024

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content