Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Ruszyła rejestracja 4 edycji konkursu CyberSkiller Challenge


Szanowni Państwo,serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w 4 edycji ogólnopolskiego konkursu “CyberSkiller Challenge” z zakresu cyberbezpieczeństwa i programowania dla uczniów i uczennic szkół ponadpodstawowych.

Celem konkursu jest szerzenie praktycznej wiedzy o cyberbezpieczeństwie i programowaniu. Chcemy obudzić pasję do IT, otworzyć nowe możliwości kariery zawodowej, dać szansę zmierzenia się z innymi uczniami i wyłonić największe polskie talenty w tej dziedzinie. Ważną ideą konkursu jest także zwiększenie świadomości uczniów i uczennic w zakresie cyberbezpieczeństwa. Ale to nie wszystko! Dla uczestników i uczestniczek, a także szkół, czekają atrakcyjne nagrody, w tym bezpłatne studia na wybranym kierunku pierwszego roku dla drużyny, która zdobędzie pierwsze miejsce

Szczegóły dotyczące rejestracji, etapów konkursu oraz regulaminu znajdą Państwo na naszej konkursowej stronie internetowej www.cscs.pl. W celu zgłoszenia udziału prosimy o wypełnienie formularza rejestracji do 30 kwietnia 2024 r.

Zachęcam do udziału w tym wydarzeniu, które stanowi doskonałą okazję do rozwoju nowych umiejętności, zdobycia cennych doświadczeń oraz nawiązania nowych kontaktów.
Z wyrazami szacunku
dr hab. Bogdan Księżopolski


Kierownik Katedry Cyberbezpieczeństwa na
Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie

Szkoła jest zgłoszona jako
Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych nr 1

Daniel Dąber

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content