Share this content:
Z przyjemnością informujemy, że zwycięzcami konkursu translatorskiego zostali:
I miejsce
LIDIA SZYNKIEWICZ (z klasy 3ta)
II miejsce
MARCIN KWIECIEŃ (z klasy 4ta)
III miejsce
BARTOSZ ZAWADZKI-PIETRZAK (z klasy 5ta)
Komisja przyznała również nagrody wyróżnienia następującym uczestnikom:
ANTONI LUTROWICZ (z klasy 4ta)
STASZEK MOSAKOWSKI (z klasy 4ta)
JAKUB RUBAJ (z klasy 4ta)
Wszystkim serdecznie gratulujemy!
Zapraszamy powyższe osoby po odbiór nagród od poniedziałku do czwartku do sali 316 (lub zgłosić się do pani Magdaleny Werbińskiej).