SZKOLNY BUFET

Uprzejmie informujemy, że Bufet Marucci na Wiśniowej, znajdujący się na II piętrze w naszej szkole, prowadzi firma:

EVENTY SZYTE NA MIARĘ SP. Z O.O

Posiłki można zamawiać bezpośrednio w bufecie korzystając z możliwości płacenia kartą, BLIKiem i gotówką lub za pośrednictwem aplikacji ZAMÓW POSIŁEK.

Instrukcja – jak zamawiać obiady przez aplikację ZAMÓW POSIŁEK – krok po kroku:

 1. Skopiuj poniższy link do rejestracji BEZPOŚREDNIEJ do przeglądarki internetowej (zalecamy korzystanie z przeglądarki Chrome lub Safari):
  https://bit.ly/49AVXlF
  Rejestracja jest również możliwa przez główną stronę internetową aplikacji ZAMÓW POSIŁEK: https://aplikacja.zamowposilek.pl/open_registration, ale trzeba wówczas samodzielnie wybrać województwo, miasto oraz szkołę.
  Poniżej podajemy link do filmu instruktażowego, jak przejść przez rejestrację:
  https://youtu.be/mVUF8pUVsQM
 2. Następnie w trakcie rejestracji na stronie aplikacji ZAMÓW POSIŁEK utwórz konto użytkownika.
 3. Doładuj konto – system aplikacji ZAMÓW POSIŁEK działa na zasadzie przedpłat. Oznacza to, że aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty na konto, a potem złożyć zamówienie. Można to zrobić przez Autopay online – w tym przypadku środki są od razu widoczne, lub przelewem tradycyjnym – po otrzymaniu wpłaty na konto firmowe kwota zostanie zaksięgowana i przypisana do konta użytkownika, co może skutkować opóźnieniem do kilku dni.
 4. Złóż zamówienie – wybieraj posiłki z menu na dni, które chcesz (system Cię poprowadzi).
  Poniżej link do filmu, który pokazuje, jak płacić i zamawiać posiłki w aplikacji ZAMÓW POSIŁEK:
  https://bit.ly/2J7o0xz

Zamówić można samą zupę, samo drugie danie lub zestaw (zupa, drugie danie i kompot), przekąski, sałatki, desery, napoje. Przy zamówieniu zestawu nie ma obowiązku pobrania i zjedzenia całego zestawu na jednej przerwie. Można podzielić sobie tak, że na jednej przerwie zje się zupę a na innej drugie danie.

Niezbędny do korzystania z aplikacji ZAMÓW POSIŁEK jest czip. Po odbiór zapraszamy do naszego bufetu. Jednorazowy koszt zakupu czipa to 15 zł.

JUŻ MOŻESZ ZAREJESTROWAĆ SIĘ W APLIKACJI ZAMÓW POSIŁEK!

WSZYSTKIM, KTÓRZY ZARESTRUJĄ SIĘ TERAZ CZIPY PRZEKAŻEMY W DNIU ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO! ODBIÓR W BUFECIE 2.IX. OBOWIĄZKOWY, ŻEBY OD NASTĘPNEGO DNIA MÓC SWOBODNIE KORZYSTAĆ Z BUFETU. INACZEJ BĘDĄ TWORZYŁY SIĘ KOLEJKI I OPÓŹNIENIA SPOWODOWANE RĘCZNYM WPROWADZANIEM UŻYTKOWNIKÓW NIEPOSIADAJĄCYCH CZIPA.

JADŁOSPIS OBIADOWY BĘDZIE WIDOCZNY W APLIKACJI DWA TYGODNIE PRZED ROZPOCZĘCIEM ROKU SZKOLNEGO.

BUFET W PEŁNI FUNKCJONOWAĆ BĘDZIE OD DNIA 03.09.2024.

Odwołanie posiłku można wykonać w aplikacji ZAMÓW POSIŁEK w dniu poprzedzającym wydanie do godziny 22:00. W wyjątkowych sytuacjach można to zrobić również poprzez kontakt telefoniczny z nami (telefon lub sms) tel. 795 540 110, rano w dniu wydania posiłku do godz. 7.00.

W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją ZAMÓW POSIŁEK prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta aplikacji ZAMÓW POSIŁEK (bok@zamowposilek.pl) lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę „Pomoc Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajduje się również aktualna instrukcja obsługi aplikacji ZAMÓW POSIŁEK.

Godziny pracy bufetu oraz funkcjonowanie.

W celu stworzenia wygody uczniom, jak i nadania płynnego funkcjonowania systemowi obsługi, bufet jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30. Godziny pracy mogą ulec zmianie, aby dostosować je do harmonogramu zajęć.

W godzinach:

 • 7:30 – 15:30 możliwość odbierania zamówień złożonych przez aplikację ZAMÓW POSIŁEK oraz zamawiania na bieżąco: przekąsek, deserów, napojów, dań gorących itp. W trakcie naszej pracy asortyment dostępny w witrynie chłodniczej oraz bemarach gastronomicznych jest sukcesywnie dorabiany zgodnie z płynnością jego zejścia.
 • 7:30 – 10:00 dodatkowo funkcjonuje menu śniadaniowe widoczne w aplikacji ZAMÓW POSIŁEK, jak i w bufecie.
 • 10:20 – 14:15 możliwość odbierania zamówionych dań obiadowych.
 • UWAGA: W przypadku braku zamówienia przez aplikację ZAMÓW POSIŁEK w dniu poprzedzającym wydanie posiłku (bo np.: zapomniałem, brak środków na koncie lub środki nie zostały zaksięgowane na czas) jest możliwość złożenia zamówienia do godziny 9:35 w dniu jego wydania, osobiście w bufecie, telefonicznie lub przez sms tel. 795 540 110. Wtedy to my ręcznie dopisujemy zamówiony posiłek do konta użytkownika. W tym przypadku prosimy w smsie podać: imię i nazwisko użytkownika, klasę, zamawiany posiłek/zestaw.
 • UWAGA: Osoby niekorzystające z aplikacji ZAMÓW POSIŁEK również mają możliwość złożenia zamówienia w sposób, jak wyżej, do godz. 9:35.
 • UWAGA: Uczniowie! Jeśli będzie wam kolidowało odebranie zamówionego dania obiadowego lub gorącej przekąski w godzinach wyznaczonych powyżej, prosimy o informację bezpośrednio do pracownika bufetu, do godziny 12:45. Jest to niezbędne, aby umożliwić wam odbiór gorącego dania w godzinach 14:15-15:10.

Posiłki wydawane są:

– na zastawie wraz ze sztućcami biodegradowalnymi, przeznaczonej do jedzenia w miejscu wyznaczonym;

– na życzenie naszego gościa w opakowaniach ekologicznych dodatkowo płatnych, przeznaczonych do zestawów obiadowych i przekąsek gorących „na wynos”.

Informacyjnie:  Zastawa biodegradowalna, sztućce, kubki itp. są wliczone w cenę każdej pozycji dostępnej w menu, poza zestawami „na wynos”. Dodatkowy talerz, kubek, sztućce itp. są dodatkowo płatne.

Dla osób korzystających z aplikacji ZAMÓW POSIŁEK wybrane przekąski, napoje z głównego menu są widoczne na stronie aplikacji. Jadłospis obiadowy podawany jest na dwa tygodnie i zmienia się regularnie, co dwa tygodnie.

Dla osób korzystających z bufetu poza aplikacją ZAMÓW POSIŁEK, menu widoczne jest na ścianie bufetu, a zestaw obiadowy dnia na potykaczu w korytarzu przy bufecie. Zamówić można wszystko, co mamy w ofercie.

Każdy może do nas przyjść i zamówić to, na co ma ochotę. Jeśli korzystasz z aplikacji ZAMÓW POSIŁEK wystarczy doładowane konto i możesz domawiać u nas na miejscu, co tylko chcesz. W tym przypadku potrzebne jest zwiększenie kwoty dziennego limitu na koncie użytkownika.

W sprawach związanych z funkcjonowaniem bufetu oraz w celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny z nami, od poniedziałku do piątku, w godzinach 06:00 – 16:00, pod nr tel. 795 540 110 lub kontakt mailowy bufet.wisniowa@gmail.comInformacje można uzyskać również na miejscu w bufecie.

Zapraszamy na nasz FB: https://www.facebook.com/bufet.marucci.wisniowa/

Pozdrawiamy,
Zespół Bufetu Marucci