Prosimy o dokładne zapoznanie się z zawartością wszystkich zakładek w STREFIE KANDYDATA – staraliśmy się tam zamieścić wszystkie istotne informacje.

Zapraszamy też na nasz kanał https://www.youtube.com/channel/UCUpZaB8wsWOHk5rsbissOUQ Nasi uczniowie przygotowali dla kandydatów krótkie filmy, które pomogą poznać szkołę i jej ofertę, a przede wszystkim zobaczyć, jak wygląda Wiśniowa od środka. Zachęcamy także do obejrzenia starszych filmów, które pokazują życie naszej społeczności, jej zainteresowania i talenty, czyli coś czego dziś nie możemy Państwu pokazać zapraszając na prawdziwe zwiedzanie szkoły.

Kandydatów zapraszamy do stoiska naszej szkoły na Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym 22 i 23 kwietnia w Hali EXPO XXI na ulicy Prądzyńskiego. Dni otwartych na razie nie planujemy.

https://salon.perspektywy.pl/2022/


Dzień otwarty na Wiśniowej – 16 kwietnia 2021

16 kwietnia miał miejsce wirtualny dzień otwarty:

Uczniowie zapraszają do zaglądania na https://facebook.com/wisniowa56


Poniżej pozostawiamy filmy z dni otwartych 2019 – pozwalają one zapoznać się z procesem rekrutacji i uzyskać więcej informacji o szkole. Stream był przygotowany przez uczniów naszej szkoły.

Samorząd Uczniowski zaprasza także na: facebook.com/wisniowa56 oraz instagram.com/wisniowa56 oraz stronę https://wisniowasu.pl