SZKOLNY BUFET 

Uprzejmie informujemy, że od września 2020 r. bufet w naszej szkole (na II piętrze) prowadzi firma: Agencja Artystyczno-Cateringowa Marek Lewandowski.

Posiłki w bufecie można zamawiać bezpośrednio w bufecie lub za pośrednictwem aplikacji „Zamów Posiłek” – poniżej zamieszczamy instrukcję wraz odpowiednimi linkami.

Rejestracja jest już uruchomiona. Aby się zarejestrować prosimy kliknąć tutaj lub skopiować poniższy link do przeglądarki internetowej (zalecamy korzystanie z przeglądarki Chrome lub Safari):

https://bit.ly/2GH9SLs

Rejestracja jest również możliwa na stronie internetowej: https://aplikacja.zamowposilek.pl/open_registration

Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych :

jak się zarejestrować: https://youtu.be/mVUF8pUVsQM

jak płacić i zamawiać posiłki: https://bit.ly/2J7o0xz

Nasz system działa na zasadzie przedpłat, to znaczy, aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki, a potem złożyć zamówienie.

Zamówienie lub odwołanie posiłków można złożyć w aplikacji zawsze w dniu poprzedzającym do godziny 22:00.

W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta bok@zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę „Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

W sprawach związanych z funkcjonowaniem bufetu oraz uzyskania informacji prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny z właścicielem firmy Markiem Lewandowskim, który będzie dla Państwa dyspozycji od pon.- pt. w godzinach 07:00 – 20:00 pod nr 697645630 lub kontakt mailowy marco.7@interia.pl

Godziny pracy bufetu oraz funkcjonowanie.

W celu stworzenia wygody uczniom oraz usprawnienia w funkcjonowaniu wydłużyliśmy czas pracy bufetu, który będzie czynny w godzinach 7:30 – 16:30.

Od 7:30 będzie możliwość zamówienia śniadania, przekąski i napoje będą dostępne do godz. 16.30, a w godzinach 10.00 – 16.30 serwowane będą dania obiadowe.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom, uruchamiamy możliwość zgłoszenia godziny odbioru obiadu. Zgłoszenia prosimy przesyłać sms-em do godziny 11.00 w danym dniu, na numer telefonu 697645630 z podaniem imienia i nazwiska oraz godziny odbioru obiadu.

Posiłki będą wydawane:

– w naczyniach biodegradowalnych przeznaczonych do jedzenia na miejscu w miejscu do tego wyznaczonym;

– ekologicznych boxach użytych do serwowania wybranych posiłków z menu, dających możliwość jedzenia w wybranym przez siebie miejscu;

– w opakowaniach ekologicznych przeznaczonych do serwowania zestawów obiadowych „na wynos” dających możliwość jedzenia w wybranym przez siebie miejscu. W tej formie dodatkowym kosztem będzie dopłata za opakowanie do pierwszego dania jakim jest „zupa” w kwocie 1 pln oraz drugiego dania w kwocie 1 pln.

Niezależnie od formy wydania posiłku, sztućce ekologiczne, kubki na kompot są wliczone w cenę i będą wydawane tylko przez pracowników bufetu.

Menu – codziennie inne zestawy obiadowe.

Dla osób korzystających z aplikacji „Zamów Posiłek” z możliwością zamówienia będą widoczne w systemie:

– wybrane przekąski, napoje z głównego menu, które jest widoczne i ogólnodostępne w bufecie;

– jadłospis z zestawami obiadowymi wpisane z góry na dwa tygodnie i co dwa tygodnie zmienny.

Dla osób korzystający „bezpośrednio” z bufetu menu będzie widoczne i ogólnodostępne w bufecie, a jadłospis zestawu obiadowego danego dnia naniesiony zostanie na potykacz, który będzie postawiony w widocznym miejscu.

UWAGA!!!

Informujemy, że od dnia 29.08.2020 w aplikacji „Zamów Posiłek” będzie widoczny jadłospis oraz wybrany asortyment z menu głównego.

Pozdrawiamy,

Marek Lewandowski

Zespół zamowposilek.pl