Uprzejmie informujemy, że bufet w naszej szkole znajdujący się na II piętrze prowadzi firma:

Agencja Artystyczno-Cateringowa Marek Lewandowski

Posiłki można zamawiać bezpośrednio w bufecie korzystając z możliwości płacenia kartą, BLIK i gotówką lub za pośrednictwem aplikacji „Zamów Posiłek” – poniżej zamieszczamy instrukcję wraz odpowiednimi linkami.

Rejestracja jest już uruchomiona.

Aby się zarejestrować prosimy skopiować poniższy link do przeglądarki internetowej (zalecamy korzystanie z przeglądarki Chrome lub Safari):

https://bit.ly/2GH9SLs

Rejestracja jest również możliwa na stronie internetowej: https://aplikacja.zamowposilek.pl/open_registration

Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych :

jak się zarejestrować: https://youtu.be/mVUF8pUVsQM

jak płacić i zamawiać posiłki: https://bit.ly/2J7o0xz

System aplikacji „ Zamów Posiłek” działa na zasadzie przed wpłat, to znaczy, aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki, a potem złożyć zamówienie.

Zamówienie lub odwołanie posiłku można wykonać w aplikacji  w dniu poprzedzającym  do godziny 22:00.

W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta bok@zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę „Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

Godziny pracy bufetu oraz funkcjonowanie.

W celu stworzenia wygody uczniom jak i nadaniu płynnego funkcjonowania, bufet będzie czynny od pon. – pt. w godzinach 7:30 – 15:30.

UWAGA: W przypadku braku zamówienia przez aplikację w dniu poprzedzającym wydanie posiłku

(np. : zapomniałem, brak środków na koncie lub środki nie zostały zaksięgowane na czas)jest możliwość złożenia zamówienia w dniu jego wydania do godziny 9:30 informując osobiście pracownika bufetu. Informacja dotyczy również osób niekorzystających z aplikacji.

W sprawach związanych z funkcjonowaniem bufetu oraz uzyskania informacji prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny z właścicielem firmy Markiem Lewandowskim, który będzie dla Państwa do dyspozycji od pon.- pt. w godzinach 06:00 – 16:00 pod nr 697645630 lub kontakt mailowy marco.7@interia.pl, a także jest możliwość udzielenia informacji bezpośrednio w bufecie.

W godzinach:

7:30 – 15:30 możliwość odbierania zamówień przez aplikację oraz zamawiania na bieżąco:

przekąsek, deserów, napojów, dań gorących itp. W trakcie naszej pracy asortyment dostępny w witrynie chłodniczej oraz bemarach gastronomicznych będzie sukcesywnie dorabiany zgodnie z płynnością jego zejścia.

7:30 – 10:00 dodatkowo funkcjonuje menu śniadaniowe widoczne w aplikacji jak i w bufecie,

10:20 – 14:15 możliwość odbierania zamówionych dań obiadowych.

UWAGA: Uczniom, którym będzie kolidowało odebranie zamówionego dania obiadowego lub gorącej przekąski w godzinach wyznaczonych powyżej, prosimy o informację bezpośrednio pracownikowi bufetu do godziny 13:30.  Informacja jest niezbędna celem umówienia na późniejszą godzinę wydania gorącego dania z możliwością odbioru w godzinach 14:15-15:10.

Posiłki wydawane:

– na zastawie wraz ze sztućcami biodegradowalnymi przeznaczonej do jedzenia w miejscu wyznaczonym ;

– na życzenie naszego gościa w opakowaniach ekologicznych przeznaczonych do zestawów obiadowych, przekąsek gorących  „na wynos” objętych dodatkową opłatą.

Informacyjnie:  zastawa biodegradowalna, sztućce, kubki itp. są wliczone w cenę każdego asortymentu z  menu poza zestawem „na wynos ‘’. Dodatkowo objęta jest opłata za produkty biodegradowalne wypisane powyżej poza zakupionym asortymentem.  

Dla osób korzystających z aplikacji „Zamów Posiłek” wybrane przekąski, napoje z głównego menu są widoczne na stronie aplikacji. Jadłospis obiadowy zapisany jest na dwa tygodnie i zmienia się regularnie co dwa tygodnie.

Dla osób korzystający „bezpośrednio” z bufetu, menu widoczne i ogólnodostępne w bufecie, a jadłospis zestawu obiadowego danego dnia naniesiony jest na potykaczu, znajdującym się w korytarzu przy bufecie.

UWAGA!!!

Informujemy, że od dnia 01.09.2022 w aplikacji „Zamów Posiłek” będzie widoczny jadłospis oraz wybrany asortyment z menu głównego.

Bufet w pełni funkcjonował będzie od dnia 05.09.2022r godziny j/w.

Pozdrawiamy,

Marek Lewandowski

Zespół zamowposilek.pl