Uwaga! Konkurs wiedzy o WODZIE…chemicznie, biologicznie, dietetycznie!

22 marca obchodzimy Światowy Dzień Wody. W związku z tym zapraszam wszystkich chętnych do udziału w elektronicznym konkursie wiedzy, na platformie Office 365. Udział w konkursie będzie okazją do przypomnienia sobie jak ogromne znaczenie dla zdrowia i życia ma ta pospolicie występująca w przyrodzie substancja 🙂

Test konkursowy będzie dostępny w dniu 22 marca (czwartek) w godzinach 19-21. Test składa się z 20 zadań zamkniętych, z jedną prawdziwą odpowiedzią . Każdy uczestnik będzie miał możliwość rozwiązania testu tylko jeden raz, w ograniczonym czasie. Kolejność pytań oraz odpowiedzi w obrębie zadania będą generowane w przypadkowej kolejności dla każdego z uczestników.

Link umożliwiający dostęp do testu pojawi się na głównej stronie szkoły w czwartek.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt ze mną w szkole lub przez dziennik elektroniczny.

Aleksandra Szemet