Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

ZASADY OBSŁUGI INTERESANTÓW z powodu epidemii COVID -19 w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych nr 1

 1. Interesanci obsługiwani są z zachowaniem środków ostrożności po wcześniejszym umówieniu wizyty telefonicznie, e-mailem.
 2. Wniosek/dokumenty dotyczące załatwienia sprawy należy złożyć w budynku głównym szkoły przy ul. Wiśniowej 56 w Warszawie.
 3. W celu załatwienia sprawy prosimy o  wskazanie daty, w której mógłby Pan/i dostarczyć wniosek o przygotowanie dokumentu.
 4. Złożone wnioski/dokumenty zostaną poddane dezynfekcji i po upływie minimum doby, przeniesione do sekretariatu   (w zależności od tego, o której godzinie zostaną złożone dokumenty – przekazanie ich do sekretariatu nastąpi następnego dnia po złożeniu lub kolejnego dnia).
 5. Złożone wnioski/dokumenty zostaną zweryfikowane i na tej podstawie przygotowana odpowiedz.
 6. W przypadku braków w dokumentacji lub ewentualnych błędów skontaktujemy się z Panem/ią składającym/ą wniosek/dokumenty, dlatego uprzejmie prosimy o podanie we wniosku/dokumentach nr telefonu kontaktowego oraz adresu e-mail.
 7. Po przygotowaniu odpowiedzi skontaktujemy się z Panem/ią, w celu umówienia się na odbiór dokumentów, który odbędzie się w budynku szkoły.
 8. Po przybyciu na umówioną godzinę należy  zadzwonić pod podany nr telefonu, aby potwierdzić swoją obecność.
 9. Pracownik przyniesie dokumenty do oznaczonego stanowiska, następnie zostanie umożliwione wejście do przedsionka budynku, aby odebrać dokumenty.
 10. Proszę pamiętać, że wejście do budynku będzie możliwe po wcześniejszym wycofaniu się pracownika, z zachowaniem 2 m odległości a Pan/i w tym czasie powinien/a mieć zasłonięte usta i nos maseczką, a ręce chronione rękawiczkami
 11. Każdego dnia, sporządzamy listę osób, które zostały umówione na dany dzień, w celu przygotowania rejestru osób, które  przebywały w szkole.
 12. Interesanci są rejestrowani w rejestrze wizyt w budynku szkoły.

Plan lekcji 18 grudnia – 5 stycznia

Nowy, tymczasowy plan lekcji na okres 18 grudnia – 5 stycznia: http://planlekcji2.staff.edu.pl/ Plan stały, nad ktorym trwają prace, będzie obowiązywać od 8 stycznia 2024.

Przygotowaliśmy dla Was kolejną edycję szkolnych BLUZ!

Już są! Przygotowaliśmy dla Was kolejną edycję szkolnych BLUZ! www.order.schoolwearnation.pl/wisniowa W tym roku ponownie współpracujemy z firmą Schoolwear Nation, jej produkty są wysokiej jakości i nigdy nas nie zawodzą. W tym roku szkolnym można zakupić: Bluzy i koszulki polo w różnych atrakcyjnych kolorach. Link do sklepu: www.order.schoolwearnation.pl/wisniowa Zamówienia można składać do 17.12.2023 (jeżeli wystąpi taka konieczność termin może ulec […]

KONKURS „ZARZĄDZANIE SYSTEMAMI SIECIOWYMI” (wg formuły World Skills)

Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 jest partnerem projektu„SkillsComp: konkursy umiejętności szansą na rozwój kształcenia i szkolenia zawodowego” finansowanego ze środków europejskiego programu Erasmus+, którego koordynatorem jest Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytutu Technologii Eksploatacji w Radomiu. Projekt SkillsComp realizowany ma na celu zwiększenie ilości i jakości partnerstw szkolno-biznesowych poprzez organizację konkursów umiejętności zawodowych. Projekt […]

Grób patrona technikum

W związku z nadaniem Technikum Mechatronicznemu Nr 1 imienia Piotra Drzewieckiego klasa 1 TB w dniu 5 grudnia 2023 r. wybrała się na Powązki, aby uczcić pamięć Patrona, składając na jego grobie wiązankę i zapalając symboliczny znicz.

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content