Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Konkurs Mechatroniki, Automatyki i Robotyki PW – Edycja 2023

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim Konkursie Mechaniki, Automatyki i Robotyki.  Tematyka konkursu dotyczy następujących zagadnień:

 • Mechanika,
 • Budowa i eksploatacja maszyn
 • Elektronika
 • Informatyka
 • Automatyka i robotyka
 • Inżynieria biomedyczna

Konkurs jest dwuetapowy:

Etap I (kwalifikacje wstępne) – 1.03.2023r., godz. 18:00 do 20:00, forma zdalna

https://www.mchtr.pw.edu.pl/Kandydaci/konkurs

Etap II (finał) – 1.04.2023r. w siedzibie Wydziału

Nagrody konkursu:

 • pierwsze 12 osób z najlepszymi wynikami otrzymują tytuł ,,Laureata” i stosowne dyplomy
 • za jęcie I, II i III miejsca ufundowane nagrody rzeczowe.

Laureaci Konkursu MAiR mogą zostać przyjęci poza procedurą kwalifikacyjną na studia pierwszego stopnia na kierunkach:

 • Automatyka, Robotyka i Informatyka Przemysłowa (Wydział Mechatroniki PW),
 • Mechatronika (Wydział Mechatroniki PW),
 • Automatyka i Robotyka Stosowana (Wydział Elektryczny PW),
 • Wszytkie kierunki na Wydziale Fizyki PW.

Szczegóły konkursu ( w tym regulamin) znajdują się na stronie:

https://www.mchtr.pw.edu.pl/Aktualnosci/Konkurs-Mechatroniki-Automatyki-i-Robotyki-PW-Edycja-2023

Wybory na Przewodniczącego SU na Wiśniowej

Ogłaszamy, że od jutra, 23 lutego, rusza akcja dotycząca wyboru nowego Przewodniczącego/Przewodniczącej naszego samorządu. Poniżej publikujemy harmonogram wyborów. Kandydatów prosimy o zgłaszanie się w formie elektronicznej do opiekunki SU Anety Maciejczyk na adres: aneta.maciejczyk@tm1.edu.pl Harmonogram wyborów na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego ZSLiT nr 1 na rok szkolny 2024/2025 Tura I: 23.02.2024 – ogłoszenie wyborów, początek naboru […]

Jesteś uczniem naszej szkoły? Zatrzymaj się i przeczytaj. To ważne informacje dla Ciebie

Standardy Ochrony Małoletnich przed krzywdzeniem w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie Czym są Standardy? Standardy Ochrony Małoletnich przed krzywdzeniem to zbiór zasad, które stawiają ochronę osoby małoletniej w centrum działań i wartości szkoły, tym samym pomagają tworzyć bezpieczne, wolne od przemocy i przyjazne środowisko. W naszej szkole, pełnoletni uczniowie mają takie samo […]

Do wzięcia indeksy na wydziale Mechatroniki Politechniki Warszawskiej

Wydział Mechatroniki Politechniki Warszawskiej zaprasza uczniów szkół średnich do udziału w Konkursie Mechatroniki, Automatyki i Robotyki PW (MAiR). Konkurs nasz skierowany jest do uczniów lubiących rozwiązywać problemy techniczne, umiejących myśleć nieszablonowo i potrafiących szybko przyswajać wiedzę. Czyli dla przyszłych Mechatroników. Uczestnicy niepełnoletni muszą posiadać zgodę (link) rodziców/opiekunów prawnych na udział w Konkursie. Harmonogram konkursu: I etap: tryb […]

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content