Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Konkurs na udział w Warsztatach Cisco

Pragniemy poinformować, że prezentacje do konkursu na udział w warsztatach tematycznych Cisco w Krakowie przesłało 10 uczniów – wykaz prezentacji w załączniku [pdf].

Niestety 3 osoby nie zadeklarowały tematu warsztatów, w których chcą wziąć udział – bardzo proszę o niezwłoczne przesłanie tych informacji na adres: alicja.karczmarczyk@tm1.edu.pl

Z uwagi na pobyt grupy uczniów klas 3 na praktykach w Las Palmas,
termin przesłania prezentacji został przedłużony do dnia 4.12.2017.

Jeśli są jeszcze uczniowie, którzy chcieliby powalczyć o udział w warsztatach, proszę o przesłanie prezentacji do dnia 4.12.2017. (poniedziałek) do godz. 24.00. Do tego dnia jest również możliwość poprawienia lub zamiany prezentacji dla tych uczniów, którzy już je przesłali.
Przypominam, że zgodnie z wymogami organizatorów warsztatów:
„… Każdy z uczniów powinien przygotować krótką autoprezentację na swój temat – forma i medium dowolne. Przykładem może być: krótki filmik motywujący chęć uczestnictwa w warsztatach, ale równie dobrze może to być ciekawa prezentacja swojego hobby itp.

Autoprezentacja może obejmować:

– wrażenia z wizyty u nas

– opis zainteresowania konkretną technologią

– plany danej osoby na przyszłość itp.

Prezentacja może też mieć różne formy np. ciekawego CV czy też krótkiego filmiku.

Proszę zwrócić uwagę uczniom, że z racji iż, Cisco jest firmą międzynarodową, mogliby rozważyć dostarczenie całości w języku angielskim. Na pewno też na ocenę całości wpłynie ciekawy sposób prezentacji.
Dodatkowo prosimy by każdy z uczniów wybrał przynajmniej dwie propozycje warsztatów, wg zainteresowań – najbardziej interesujący warsztat na górze listy.
Na ten moment rozważamy zorganizowanie warsztatów w technologiach – Collaboration(VoIP), Security, Routing/Switching….”

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content