Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Uwaga! OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ

W najbliższą środę, tj. 10.01.18 (środa) o godzinie 10.00 odbędą się w naszej szkole eliminacje stopnia podstawowego XXXIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Etap ten będzie miał formę testu złożonego z 50 pytań i trwał 60min. Udział w konkursie jest bezpłatny.

W przygotowaniach do konkursu szczególny nacisk należy położyć na wiedzę z następujących dziedzin:

  • ekologia klasyczna
  • wody i ich ochrona
  • gleby i ich ochrona
  • gospodarka rolna i leśna
  • żywność i zdrowie
  • ochrona przyrody (bioróżnorodności)
  • powietrze i jego ochrona
  • gospodarka odpadami
  • hałas, wibracje, promieniowanie i skuteczna ochrona przed nimi
  • aktualne zagadnienia społeczno-gospodarcze, związane z ochroną i kształtowaniem środowiska.

Zgłoszenia do tego etapu olimpiady przyjmuje p. Aleksandra Szemet do dnia 9.01.18. (wtorek)

WorldSkills Poland – sukcesy naszych uczniów w preeliminacjach do konkursu!

Już 2 czerwca odbędzie się w Lublinie największy konkurs nowych technologii w Polsce. Eliminacje odbędą się w pięciu konkurencjach: Robotyka mobilna Przemysł 4.0 Mechatronika Chmura obliczeniowa Cyberbezpieczeństwo Zwycięzcy eliminacji będą reprezentować Polskę w konkursie WorldSkills 2022 w Szanghaju. Obecnie odbywają się preeliminacje na czerwcowe zawody. Nasz szkoła zgłosiła kandydatów we wszystkich pięciu konkurencjach. Już mamy […]

Stypendium Mazovia – dotyczy klas 2, 3, 4 oraz absolwentów roku szkl.2019/2020

Sprawozdanie końcowe z realizacji IPRZU  za okres od 1 września 2019 r. do 30 czerwca 2020 r. – wygenerowane z systemu poprzez stronę www, zweryfikowane i zatwierdzone przez pracownika MSCDN, należy przesłać w wersji elektronicznej (pdf) na adres mazovia@tm1.edu.pl Termin wysyłania do 12 maja 2021, w temacie maila wpisując imię nazwisko ucznia oraz nazwisko opiekuna. […]

ODBIÓR ŚWIADECTW I DYPLOMÓW Z KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH

Wydawanie świadectw i dyplomów po egzaminach z kwalifikacji zawodowych w sesji zimowej 2021 r., odbywać się będą według poniższych terminów i wytycznych. w każdy dzień roboczy – po umówieniu dokładnego terminu odbioru (agnieszka.gwardiak@tm1.edu.pl) – odbiór wyłącznie ŚWIDECTWA POTWIERDZAJĄCEGO KWALIFIKACJE ZAWODOWE. Z tej możliwości odbioru dokumentu, prosimy korzystać wyłącznie w sytuacji koniecznej. 28.05.2021 r. – ta […]

Mawilux
ATMSolutions
CISCO
Novell
ECDL - European Computer Driving Licence
Akademia Astor
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Skip to content