Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Women in Tech Camp Youth!

Z myślą o uczennicach szkół średnich (liceów i techników) z całej Polski Fundacja Edukacyjna Perspektywy  – pozarządowa organizacja non-profit, od prawie 25 lat pomagająca młodym ludziom w wyborze drogi kształcenia i rozwoju zawodowego zaprasza uczennice na 4-dniowy, inspiracyjny Women in Tech Camp Youth! w Bukowinie Tatrzańskiej w dniach 6-9 grudnia br.
Udział w wydarzeniu dla uczestniczek jest bezpłatny.

Obóz przeznaczony jest dla 150 najlepszych studentek uczelni technicznych w Polsce. Dodatkowo w tym roku, po raz pierwszy zapraszamy również 25 uczennic liceów i techników w ramach specjalnej edycji Women in Tech Camp Youth! Na obozie będzie zatem aż 175 dziewczyn z całego kraju, które łączy ta sama pasja.

Uczennice będą miały możliwość :

  • wziąć udział w świetnych warsztatach techowych i soft skill’owych z profesjonalistami z najlepszych firm technologicznych,
  • uczestniczyć w sesjach mentoringowych z ekspertami i ekspertkami z branży,
  • poznać inspirujące kobiety – role model z obszaru nowych technologii,
  • wziąć udział w Career Day – ekskluzywnych targach edukacyjnych,
  • poznać inne uczestniczki Campu – niesamowite dziewczyny, które mają takie same zainteresowania i są najlepsze w kraju w obszarze nowych technologii.UWAGA: Zakwalifikowane uczennice oraz ich szkoły dostaną certyfikaty potwierdzające udział w inicjatywie. 

Aplikacje zbieramy do 31 października – poprzez stronę: http://www.itforshe.pl/pl/#tech-camp

Załączamy materiały promocyjne do pobrania :

–  przykładowy post
–  grafiki na social media

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content