Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Zaproszenie na Drzwi Otwarte Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej 28 maja 2022

Serdecznie zapraszam wszystkich uczniów zastanawiających się nad wyborem dalszej ścieżki kształcenia na Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej oraz Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych (SiMR), które odbędą się już w najbliższą sobotę 28 maja 2022 r.

Po dwóch latach przerwy Drzwi Otwarte powracają w formie stacjonarnej. W tym roku oczekujemy Was:

  • w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej (pl. Politechniki 1) w godzinach 10:00-16:00,
  • w Gmachu Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych (ul. Narbutta 84) w godzinach 12:00-16:00.

W Gmachu Głównym warto zajrzeć na stoisko Wydziału SiMR, na którym nasi pracownicy i studenci przekażą potencjalnym kandydatom na studia wszystkie niezbędne informacje o kierunkach studiów, zasadach rekrutacji, a także atmosferze studiowania:)
Szczególnie gorąco zachęcam jednak do odwiedzenia budynku Wydziału przy ul. Narbutta 84, gdzie jako gospodarze możemy pokazać więcej. W programie wydarzenia są m.in.:
1) Zwiedzanie laboratoriówTerenowa gra z nagrodami – wycieczka po najciekawszych laboratoriach Wydziału w towarzystwie pracowników i studentów, zakończona miłą niespodzianką.
2) Wystawa pojazdówPrzed budynkiem Wydziału będzie można podziwiać pojazdy wykorzystywane do badań, a także wyjątkowe eksponaty znajdujące się w posiadaniu absolwentów Wydziału.
3) Stoiska kół naukowychStudenckie koła naukowe działające na Wydziale zaprezentują swoją działalność i największe osiągnięcia.
4) Punkt informacyjny dla kandydatówMożliwość porozmawiania ze studentami i pracownikami na temat Wydziału, szczegółowych zasad rekrutacji, kierunków kształcenia i życia studenckiego
Więcej informacji znajduje się:

  • na stronie internetowej Wydziału SiMR:

https://www.simr.pw.edu.pl/Strona-glowna-wydzialu-SiMR/Kandydaci/Aktualnosci/Drzwi-Otwarte-Wydzialu-SiMR-28-maja-2022-r

  • na oficjalnym profilu Facebook Wydziału SiMR:

https://www.facebook.com/SiMRPW

  • na stronie internetowej Politechniki Warszawskiej:

https://www.pw.edu.pl/Aktualnosci/Drzwi-Otwarte-2022

Do zobaczenia na Drzwiach Otwartych!
Politechnika Warszawska
Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych
ul. Ludwika Narbutta 84
02-524 Warszawa

Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

W dniu 24 czerwca 2022 roku na boisku szkolnym o godz. 9.00 odbędzie się uroczyste zakończenie Roku Szkolnego dla klas I – III. Wcześniej, bo o godz. 8.45 uczniowie proszeni są o przybycie do sal na spotkania z Wychowawcami wg. wykazu zamieszczonego poniżej:

Sprawdzian do klasy dwujęzycznej

24 czerwca o godzinie 13:00 odbędzie się sprawdzian z języka angielskiego dla kandydatów do klasy 1ta dwujęzycznej, którzy z ważnych przyczyn nie mogli wziąć udziału w terminie pierwszym. Prosimy o przybycie 15 minut wcześniej z dokumentem potwierdzającym tożsamość (np. legitymacja szkolna).

Program stypendialny ART GrECo – Aktywny Rozwój Talentów GrECo

Informujemy o programie stypendialnym ART GrECo – Aktywny Rozwój Talentów GrECo. Jest to to inicjatywa Fundacji GrECo i GrECo Polska, mająca na celu wspieranie rozwoju młodych talentów.O stypendia w wysokości 3.500 zł na realizację swoich pasji i zainteresowań mogą ubiegać się utalentowani uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych, którzy mieszkają w miejscowości liczącej do 30.000 mieszkańców na terenie województw mazowieckiego, dolnośląskiego, śląskiego lub […]

Prezentacja jak trwać w postanowieniach?

W czwartek o 11:00 robię ponownie (już roku temu robiłem) warsztat/prezentacje o trwaniu w postanowieniach wychodzenia z uzależnień – w skrócie, jak skutecznie robić to co się chce zrobić, a nie zawsze tracić zasoby na nieprzyjemne, bezużyteczne, a nawet destrukcyjne aktywności. Każdy z nas pewnie miał momenty w stylu, że np. nie mogliśmy się oderwać […]

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content