Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Zaproszenie na Drzwi Otwarte Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej 28 maja 2022

Serdecznie zapraszam wszystkich uczniów zastanawiających się nad wyborem dalszej ścieżki kształcenia na Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej oraz Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych (SiMR), które odbędą się już w najbliższą sobotę 28 maja 2022 r.

Po dwóch latach przerwy Drzwi Otwarte powracają w formie stacjonarnej. W tym roku oczekujemy Was:

  • w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej (pl. Politechniki 1) w godzinach 10:00-16:00,
  • w Gmachu Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych (ul. Narbutta 84) w godzinach 12:00-16:00.

W Gmachu Głównym warto zajrzeć na stoisko Wydziału SiMR, na którym nasi pracownicy i studenci przekażą potencjalnym kandydatom na studia wszystkie niezbędne informacje o kierunkach studiów, zasadach rekrutacji, a także atmosferze studiowania:)
Szczególnie gorąco zachęcam jednak do odwiedzenia budynku Wydziału przy ul. Narbutta 84, gdzie jako gospodarze możemy pokazać więcej. W programie wydarzenia są m.in.:
1) Zwiedzanie laboratoriówTerenowa gra z nagrodami – wycieczka po najciekawszych laboratoriach Wydziału w towarzystwie pracowników i studentów, zakończona miłą niespodzianką.
2) Wystawa pojazdówPrzed budynkiem Wydziału będzie można podziwiać pojazdy wykorzystywane do badań, a także wyjątkowe eksponaty znajdujące się w posiadaniu absolwentów Wydziału.
3) Stoiska kół naukowychStudenckie koła naukowe działające na Wydziale zaprezentują swoją działalność i największe osiągnięcia.
4) Punkt informacyjny dla kandydatówMożliwość porozmawiania ze studentami i pracownikami na temat Wydziału, szczegółowych zasad rekrutacji, kierunków kształcenia i życia studenckiego
Więcej informacji znajduje się:

  • na stronie internetowej Wydziału SiMR:

https://www.simr.pw.edu.pl/Strona-glowna-wydzialu-SiMR/Kandydaci/Aktualnosci/Drzwi-Otwarte-Wydzialu-SiMR-28-maja-2022-r

  • na oficjalnym profilu Facebook Wydziału SiMR:

https://www.facebook.com/SiMRPW

  • na stronie internetowej Politechniki Warszawskiej:

https://www.pw.edu.pl/Aktualnosci/Drzwi-Otwarte-2022

Do zobaczenia na Drzwiach Otwartych!
Politechnika Warszawska
Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych
ul. Ludwika Narbutta 84
02-524 Warszawa

Ogólnopolski Turniej Maszyn Wodnych

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Turnieju Maszy Wodnych, który polega na zbudowaniu (max przez 3 uczniów) zgodnie z regulaminem, modelu turbiny przetwarzającej energię kinetyczną i potencjalną wody na energię mechaniczną. Zgłoszona na turniej maszyna może wziąć udział tylko w jednej z dwóch konkurencji: Więcej szczegół znajduje się w regulaminie konkursu i na stronie: https://pgeturniejmaszyn.pl/wodne/ Uczniowie […]

Gratulacje dla Pawła Gontowskiego – laureata III miejsca w finale Public Speaking Contest

22.09.2023 na Politechnice Wrocławskiej odbył się finał konkursu mówienia publicznego w języku angielskim, organizowanego przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Angielskiego w Polsce. Paweł, uczeń 5pta, wygłosił pełne pasji przemówienie nt. „Granice mojego języka stanowią granice mojego świata”, za które międzynarodowe jury przyznało mu III miejsce. Pawłowi gratulujemy ogromnego sukcesu, a innych zapraszamy do udziału w […]

Ogólnopolska Akcja Czytelnicza „Czytamy z sercem”

Zapraszamy do udziału w III edycji Ogólnopolskiej Akcji Czytelniczej „ Czytamy z Sercem ” która jest dużym projektem promującym czytelnictwo  oraz wiedzę o sercu. Akcja odbędzie się w dniach 29 września – 5 października z okazji Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania oraz Światowego Dnia Serca. W tym roku w szkołach i w bibliotekach w całej Polsce […]

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content