Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Brawa dla Naszych Badmintonistów !

Karol Jagnus klasa 3la, Piotr Sasimowski klasa 1ta i Bartosz Rudnicki klasa 3la – najlepsze ,,rakiety” ! To był ostatni etap rozgrywek szkolnych w badmintonie. 

Panowie 20.11.2021 r. w niedzielę w Ostrołęce wywalczyli srebrny medal Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Badmintonie. Ogromne gratulacje Panowie !  

Na rozgrywkach wojewódzkich Karol, Piotr i Bartosz byli bardzo blisko zdobycia złotego medalu. Pokonali kolejno ZSP Łyse, ZS Nr 1 Mława, a decydujący mecz o pierwsze miejsce na podium rozegrali z LO Żyrardów. Po remisie po w pojedynkach singlowych Panowie rozegrali ze szkołą z Żyrardowa emocjonującego, decydującego debla. Zagrali w nim Karol z Piotrem, rozgrywając trzy emocjonujące sety. Pierwszy wygrany przez Żyrardów, drugi wygrywany przez Naszych chłopaków 11 do 9 i trzeci wyrównany zakończony z korzyścią dla liceum z Żyrardowa. W decydującym ostatnim secie toczyła się zacięta wyrównana walka do ostatniego decydującego punktu. 

Chłopaki przeszli przez rozgrywki szkolne jak burza, zdobywając kolejno: 

  • PIERWSZE MIEJSCE w Mistrzostwach Mokotowa (14.11.2022 r.) 
  • PIERWSZE MIEJSCE w LVI Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży (18.11.2022 r.) 
  • DRUGIE MIEJSCE w XXV Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (20.11.2022 r.)  

Jeszcze raz gratulacje, należą Wam się wielkie brawa ! Panowie już się zapowiedzieli i za rok gramy dalej : )

Nauczyciel wychowania fizycznego Marta Łukasiak 

Dzień otwarty 25 marca 2023 r. (sobota) w godz. 9:30 -13:30

Harmonogram: Ważne! Serdecznie zapraszamy !!!

WYNIKI WYBORÓW NA PRZEWODNICZĄCEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Na podstawie protokołu z wyborów Przewodniczącego Samorządu Szkolnego z dnia 21 marca 2023 r. Dyrektor Szkoły wraz z Komisją Wyborczą informuje o wynikach: Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego ZSLiT1 zostałKornel Tyszkiewicz, uczeń klasy 4ptb. Kornel Tyszkiewicz był jednym kandydatem otrzymał 271 głosów za ( 64,4%) 150 głosów przeciw ( 35,56% ) Frekwencja wyborcza wynosiła 44,6 %.

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

Zuzanna Sutton uczennica klasy 1LD wzięła udział w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Literatury Polskiej w Językach Obcych „Odpowiednie dać obce słowo”. Recytowała wiersz Wisławy Szymborskiej ” Miłość szczęśliwa” w języku angielskim w przekładzie Stanisława Barańczaka. Celem konkursu jest propagowanie literatury polskiej wśród młodzieży pogłębione o znajomość języków obcych.

Game Jam – głosowanie publiczności

Przez 72 godziny 10 zespołów 3 osobowych walczyło z wyzwaniem zaprojektowania gry grywalne o tematyce fantastyka. Uczestnictwo w Game Jamie to świetny sposób na rozwijanie umiejętności programowania i projektowania gier, a także na zdobycie doświadczenia w pracy w zespole. Zapraszamy do grania w gry które powstały jak również do oceny publiczności, Wy też możecie głosować […]

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content