Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Warsztaty z Reacta

W ostatnim czasie Uczniowskie Koło Informatyczne we współpracy z firmą PWC Polska zorganizowało serię warsztatów na temat tworzenia interaktywnych stron internetowych w technologii React.js

Uczestnicy mieli możliwość zgłębienia tajników tej popularnej technologii, zdobywając wiedzę, która może być wykorzystana w praktyce. Duży nacisk podczas warsztatów położono na praktyczne aspekty pracy z technologią React.js. Uczestnicy mieli możliwość tworzenia własnych komponentów.

Dzięki współpracy z firmą PWC Polska, uczestnicy warsztatów mieli szansę spotkać się z profesjonalistami, którzy podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem. Praktyczne przykłady dostarczyły cennych wskazówek dotyczących najlepszych praktyk z Reactem.

Odbył się także konkurs, który umożliwił sprawdzenie swojej wiedzy z warsztatów. Nagrody zostały ufundowane przez firmę PWC Polska.

Warsztaty były nie tylko doskonałą okazją do nauki, ale również do nawiązania cennych kontaktów. Uczestnicy mogli wymieniać się doświadczeniem, zadawać pytania i rozmawiać z ekspertami oraz innymi entuzjastami programowania.

Mateusz Łojewski

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content