Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ BIBLIOTEK SZKOLNYCH – PODSUMOWANIE

Tegoroczne obchody MIĘDZYNARODOWEGO DNIA BIBLIOTEK SZKOLNYCH  zakończyły się w listopadzie i nadszedł czas na podsumowanie i ogłoszenie wyników konkursów. Dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs na plakat, zarówno wśród autorów, jaki  i wybierających w plebiscycie najciekawszą pracę. Oto wyniki:

I miejsce – Jerzy Paciorkiewicz kl. 4 TB  plakat nr 3

II miejsce – Wiktoria Chudorlińska kl. 4TB plakat nr 20

III miejsce ex aequo –  Klaudia Bielawska kl. 1TA plakat nr 4 Gabriela Kmieć  kl. 4 TB plakat nr 9

Specjalne wyróżnienie otrzymuje Kasper Kucharczyk z kl. 1 TA za niezwykły biblioteczny zegar.

Literacką, bardzo skomplikowaną grę „Nexus Libri”, która odbywała się online, natomiast finał już w czytelni, wygrał Wojciech Bury z kl. 3 TC. Tu trzeba było się wykazać nie tylko znajomością literatury, ale też umiejętnością rozszyfrowywania zagadek. Wszystkim, którzy przystąpili do gry, serdecznie gratuluję, także w imieniu autorów, którzy przygotowali całość od strony literackiej i technicznej: Władzi Wolskiej z kl. 3 TC, Mikołaja Tura z kl. 5 PTM, Karola Waśkowca z kl. 1 TA i Wiktora Wytrykowskiego z kl. 3TM1.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom obu konkursów oraz tym, którzy zaangażowali się na różnych etapach w przygotowanie i przeprowadzenie obchodów MIĘDZYNARODOWEGO DNIA BIBLIOTEK SZKOLNYCH.

Laureatów i organizatorów zapraszam do czytelni na spotkanie połączone z wręczeniem nagród 18 grudnia na I długiej przerwie.

Beata Walczak

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content