KATEDRA MECHATRONIKI
WYDZIAŁ MECHATRONIKI I LOTNITWA
WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA

POSZUKUJEMY
OSOBY NA STANOWISKO
TECHNIKA MECHATRONIKA

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Stan techniczny sprzętu znajdującego się w laboratorium.
  • Przygotowanie sprzętu do zajęć laboratoryjnych.
  • Prowadzenie gospodarki materiałowej w laboratorium.

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia technicznego w zakresie mechatroniki.
  • Podstawowej znajomości języka angielskiego.

Pracodawca zapewnia:

  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Możliwość korzystania z pakietu socjalnego.
  • Pracę w ambitnym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: wpara@wat.edu.pl

Prosimy o zawarcie klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych.

Dacpol

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży elektroniki mocy
z siedzibą w Piasecznie k/Warszawy poszukuje pracownika do

DZIAŁU NAPRAW URZĄDZEŃ ENERGOELEKTRONCZNYCH

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
    • preferowany kierunek: Elektrotechnika, Energoelektronika
    • preferowane specjalności: elektronika przemysłowa, automatyka
  • znajomość układów energoelektronicznych
  • doświadczenie przy uruchamianiu i testowaniu urządzeń energoelektronicznych tj. falowniki, zasilacze, UPSy.
  • umiejętność lutowania elementów i układów w technologii THT i SMT
  • znajomość podstaw miernictwa elektronicznego (oscyloskopy, generatory, analizatory, układy pomiarowe itp.)
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • umiejętność wykorzystania wiedzy do rozwiązywania pojawiających się problemów technicznych
  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, aktywność i inwencja w pracy
  • rozwinięte zdolności manualne
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • doświadczenie w obsłudze lub serwisie drukarek termotransferowych

Zadania:

  • naprawa i serwis urządzeń energoelektronicznych tj. falowniki, UPSy, serwonapędy, zasilacze, panele operatorskie, inwertery solarne

Oferujemy:

  • Dobre warunki finansowe i warunki pracy
  • MOŻLIWOŚĆ OTRZYMANIA MIESZKANIA SŁUŻBOWEGO
  • Pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stałe zatrudnienie
  • Szeroki zakres szkoleń u naszych partnerów
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Pracę w miłej i koleżeńskiej atmosferze.

Aplikacje prosimy kierować na adres:

praca3@dacpol.eu

Dacpol

z siedzibą w Piasecznie k/Warszawy
poszukuje osoby do:

DZIAŁU BADAŃ I POMIARÓW ELEKTRYCZNYCH

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień technicznych związanych z przekładnikami prądowymi i napięciowymi SN i NN.
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień technicznych związanych z aparaturą pomiarową prądów, napięć i wielkości pośrednich (moc, energia, itp.) – przetworniki prądów i napięć, boczniki, cewki Rogowskiego, amperomierze, woltomierze panelowe, analizatory parametrów sieci, liczniki energii elektrycznej itp.
  • Umiejętność czytania ze zrozumieniem schematów elektrycznych.
  • Bardzo dobra znajomość pomiarowych i zabezpieczeniowych zagadnień energetycznych w sieciach i rozdzielnicach NN i SN.
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym.

Zakres obowiązków:

  • Pomoc Klientom w doborze odpowiednich produktów w zależności od stawianych wymagań i aplikacji zastosowania.
  • Opracowywanie zawartości merytorycznej katalogów, ulotek, folderów, artykułów w prasie branżowej.
  • Planowanie i podejmowanie działań mających na celu pozyskiwanie nowych i utrzymywanie dotychczasowych Klientów.
  • Budowa bazy potencjalnych Klientów.
  • Poszukiwanie firm będących potencjalnymi odbiorcami produktów,
  • Analiza sprzedaży.
  • Planowanie i realizacja przedsięwzięć marketingowych takich jak uczestnictwo w wystawach i targach, seminariach i wizytach u Odbiorców.
  • Uczestnictwo w imprezach targowych.

k

Oferujemy

  • Możliwość pracy w niepełnym wymiarze pracy
  • Możliwość otrzymania mieszkania służbowego

Aplikacje z adnotacją LEM prosimy kierować na adres: praca3@dacpol.eu

Dacpol

PRACOWNIK WARSZTATU MECHANICZNEGO

Firma produkująca: maszyny i urządzenia dla wielu fabryk na całym świecie.

Stanowisko pracy: Warsztat produkcyjny

Opis:
– montaż mechaniczny

– prace ślusarskie, spawalnicze

– obsługa palnika gazowego
– wykonywanie urządzeń wg dokumentacji

Wymagania:
– absolwent technikum lub zasadniczej szkoły zawodowej
– dobra znajomość rysunku technicznego
– mile widziana umiejętność obsługi tokarki i frezarki
– duże zdolności manualne
– umiejętność samooceny wykonywanej pracy
– samodzielność

Oferujemy:
– 1-3 miesiące próby
– umowa o pracę
– możliwość doskonalenia zawodowego
– możliwość zakwaterowania

Miejsce pracy: Piaseczno, ul. Puławska 34

Oferty prosimy składać na adres mailowy: praca3@dacpol.eu

Dacpol

DZIAŁU NAPRAW I KONSTRUKCJI URZĄDZEŃ

Wymagania:

  • doświadczenie przy uruchamianiu i testowaniu urządzeń energoelektronicznych tj. falowniki, zasilacze
  • znajomość programów CAD (AutoCAD, Invertor)

  • doświadczenie w symulacji obwodów elektronicznych
  • znajomość programów do projektowania układów elektronicznych (Altium, Eagle)
  • znajomość zagadnień programowania mikrokontrolerów

Zadania:

  • uczestnictwo w nowych jak i już istniejących projektach